Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 4 listopada 2012

,,Klątwa tygrysa. Wyprawa" Colleen Houck - recenzja

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 472
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Matras

Colleen Houck jest debiutującą autorką, która zasłynęła ze słynnej powieści ,,Klątwa tygrysa", która była dopiero początkiem sagi, którą zapoczątkowała . Dotychczas ukazały się dwie następne części : ,,Klątwa tygrysa.Wyzwanie" i ,,Klątwa tygrysa.Wyprawa". Jej książki są dziś światowymi bestsellerami, co skutkowało pozyskaniem czytelników na całym świecie ! 


Kelsey bardzo źle czuła się w towarzystwie Rena, tygrys wcale jej nie pamiętał ! Nie chciał także przebywać w jej towarzystwie, źle się czuł, gdy przebywała blisko niego. Kelsey nie wiedziała, co ma z tym zrobić, było jej przykro, że ją odtrącił. Udali się także do Pheta, gdyż myśleli, że on coś pomoże, a dodatkowo chciał się z nimi spotkać. Okazało się, że to Ren sam nie chciał odblokować sobie dostępu do Kelsey i dlatego jej nie pamiętał. Niedługo wszystkich czekała także ważna wyprawa do bogini Durgi. Tym razem ich znakiem przewodnim miała być woda. Wszyscy nauczyli się nurkować i wyruszyli po odzysaknie kolejnych 6 godzin z życia tygrysów.Wszystko było dobrze do czasu, aż w wodzie nie pojawiły się rekiny...

Kelsey przez długi czas nie mogła zdecydować się, z którym z braci chciałaby się związać. Co chwilę zmieniała zdanie, gdyż nie chciała żadnego z nich zranić. Dowiadujemy się także, że Lokesh był ojcem Yesubai, narzeczonej Kishana. Teraz chciałby posiąść Kelsey.

,,Klątwa tygrysa.Wyprawa" to już trzecia część serii o dwóch braciach, któzy zostali zamienieni w tygrysy. Dzięki Kelsey i wypełnianiu różnych zadań odzyskują po 6 godzin życia, w których mogą być ludźmi. Gdy przeczytałam pierwszą część byłam oczarowana. Szybko kupiłam 2. i 3. część, jednak musiały trochę poczekać na swoją kolej. Postanowiłam teraz nie robić sobie takiej długiej przerwy i od razu sięgnąć po tą pozycję.

Książka bardzo mi się podobała zresztą , jak i pozostałe części. Trochę irytowały mnie jednak już te nagminne wizyty u każdego ze smoków i opisy, jakie zadania musieli wykonać. Można było zmniejszyć ilość odwiedzanych miejsc, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dzieło napisane jest językiem zrozumiałym, bardzo szybko się je czyta. Ja zawsze sięgam po tą sagę z wielką przyjemnością. Podczas czytanie książki możemy natrafić na bardzo ciekawe momenty, ja podczas kilku z nich nie mogłam powstrzymać się od śmiechu.

Ukazała się już czwarta część sagi, niestety jest ona napisana w języku angielskim, więc jeszzce trochę będę musiała wstrzymać się z jej przeczytaniem. Jednak, gdy już się ukaże na pewno po nią sięgnę.

,,Klątwę tygrysa. Wyprawę" polecam wszystkim miłośnikom fantastyki i sagi o tygrysach.

Moja ocena : 9,5/10


10 komentarzy:

 1. zupełnie nie znam tej serii ale po twojej wysokiej ocenie przypuszczam, ze jest swietna;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Do tej pory jakoś nie ciągnęło mnie do tej serii, po twojej recenzji zaczynam stopniowo zmieniać zdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem przekonana do tej serii, ale polecę ją mojej siostrze;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam ;) Nominowałam Twój blog jako Liebster Blog. Więcej informacji znajdziesz na moim blogu http://okamilce.blogspot.com/. Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ha! rano mówiłam, że muszę przeczytać pierwszy tom, a akurat była okazja i go nareszcie kupiłam. Wreszcie zobaczę, o co w tym wszystkim chodzi :D

  OdpowiedzUsuń