Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 13 listopada 2012

,,Zakręty losu. Braterstwo krwi" Agnieszka Lingas-Łoniewska - recenzja

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 324
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras

Agnieszka Lingas-Łoniewska mieszka we Wrocławiu i pracuje w firmie finansowej. Z wykształcenia jest polonistką i niedawno postanowiła zrealizować swoje pisarskie zapędy. Jest fanką twórczości Stephena Kinga, Jamesa Pattersona i Roberta Craisa. W Internecie zdobyła grono fanów, teraz chce podzielić się swoją twórczością z większą grupą odbiorców. Zapraszam na stronę internetową autorki: www.agnesscorpio.pl

Wszystko zaczęło się od nowa. Ludzie z mafii nie zapomnieli o Kaśce i Krzyśku, ich koszmar miał odżyć na nowo. Wszystko zaczęło się niewinnie. Mężczyzna otrzymał telefon, w którym rozmówca prosił go o spotkanie w sprawach biznesowych w Krakowie. Borowski od razu domyślił się, o co chodzi. Nie mówił nic żonie, nie chciał jej marwić. Kaśka nie doszła jeszcze do siebie po utracie dziecka. Następuje zaskakujący zwrot akcji - Łukasz zostaje zamieszany w tą akcję, ma pomóc złapać swoich dawnych szefów. Policja zmieniła mu wizerunek i nazwisko, wszystko miało się udać, ale tak się nie stało...

Dla Łukasza zaczął się nowy rozdział w jego życiu. Nie musiał się już ukrywać, mógł zacząć wszystko od nowa pod ścisłą kontrolą policji. Ratajczak wiedział, że się na to zgodzi, gdyż chciał chronić brata i jego żonę. Mężczyzna poznał też Ilonę, a właściwie Magdalenę, która wiodła bardzo smutne życie. Postanowił jej pomóc i odmienić jej los...

,,Zakręty losu.Braterstwo krwi" to już druga część z trylogii opowiadającej o losach rodziny Borowskich. Tym razem możemy zauważyć zmiany, jakie zaszły we wszystkich bohaterach. Każdy z nich na swój sposób przeżył przykre wydarzenia, które wydarzyły się w ich życiu.

Książka podobała mi się tak samo, jak pierwsza część, może nawet bardziej. Nie mogłam doczekać się, aż ją przeczytam. Jest napisana językiem zrozumiałym, czyta się ją błyskawicznie. Ja nawet nie zauważyłam, kiedy już czytałam ostatnią stronę.

Pozycja porusza trudne tematy takie, jak znęcanie się mężczyzn nad partnerkami. Musimy pamiętać, że nie jesteśmy z tym sami i zawsze ktoś może wyciągnąć do nas pomocną dłoń.

Pozycja to połączenie literatury kobiecej i dramatu sensacyjnego. Bardzo mi to odpowiadało.

,,Zakręty losu.Braterstwo krwi" polecam serdecznie wszystkim, którym spodobała się pierwsza część trylogii, a także miłośnikom ciekawych historii z dreszczykiem.

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję Pani 


6 komentarzy: