Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 4 grudnia 2012

,,Adolf Chrystus. Dychotomia ludzkich dążeń" Ryszard Krupiński - recenzja


Wydawnictwo: Psychoskok
Data wydania: 2012
Format : E-book
Ilość stron: 182
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin

Ryszard Krupiński to autor książek i programów szkoleniowych z zakresu rozwoju osobistego i psychologii dążeń. Specjalista psychoprofilaktyki uzależnień, pedagog, ekonomista , lektor języka angielskiego, przedsiębiorca. Autor w swoich rozważaniach i medytacjach zawarł perspektywę i spojrzenie na człowieka w ujęciu holistycznym, z akcentem psychologicznym, pedagogicznym, kulturowym i filozoficznym. Refleksje te stanowią wyraziste wsparcie w procesie indywidualnego rozwoju osobistego i projektowania swojego życia.

To zdolność rozumienia decyduje o naszym człowieczeństwie. Zdaniem autora dwoma osobami, które mają w sobie wiele przeciwieństw są Jezus Chrystus i Adolf Hitler. To właśnie oni wywarli największy wpływ na pozostałych ludzi. Hitler, pomimo tego, że wyrządzał tak straszne rzeczy zawsze znalazł swoich zwolenników. Gdy zachorował i stracił swoją władzę nadal panował koszmat, gdyż jego następcy kontynuowali jego dzieło...

Mechanika i dynamika ludzkich dążeń to główny temat tej książki. Do tej pory nie spotkałam się z podobnym zagadnieniem, więc z pewnym zainteresowaniem sięgnęłam po tą pozycję.

Książka nie należy może do najciekawszych, jednak ma w sobie coś, co skłania nas do dalszego czytania. Już sam tytuł jest kontrowersyjny - połączenie Hitlera z Chrystusem, to dość niecodzienne zestawienie. Okładka też nawiązuje do tego tematu, gdy się bliżej przyjrzymy. Możemy zauważyć połowę ciała Chrystusa, a drugą połowę - Hitlera.

Dzieło napisane jest językiem dość zrozumiałym, czyta się w miarę szybko. Dużym plusem moim zdaniem jest nagromadzenie cytatów z innych książek, ale także z Biblii. To tylko uatrakcyjnia wypowiedź autora.

,,Adolf Chrystus. Dychotomia ludzkich dażeń" to doskonała pozycja dla tych, którzy chcą zagłębić się w temacie mechaniki i dynamiki ludzkich dążeń.

Moja ocena : 5/10

Za egzemplarz książki dziękuję 8 komentarzy: