Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 25 grudnia 2012

,,By dziecko było geniuszem" Wiesław Andrukowicz - recenzja

Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 504
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Impuls

Wiesław Andrukowicz to autor takich pozycji, jak ,,By dziecko było geniuszem", czy ,,Chowanna (Myśli wybrane)".

Mężczyzna uważał, że każdy z wybitnych uczonych miał w sobie potencjał, który jednak nalezało odkryć. Wszystko zależało od warunków i środowiksa, w którym żyli. Mendelejew, gdyby żył w innym miesjcvu mógłby być wynalazcą czegoś innego. Każdy z nas może zostać geniuszem, wyróżniać się w jakiejś dziedzinie, tylko musimy to w sobie odkryć i uaktywnić...

Książka to ciekawa pozycja o tym, jak sprawić, by nasze dziecko było geniuszem. Język jest prosty, zrozumiały, książkę czyta się w miarę szybko i z przyjemnością. Poradnik zainteresował mnie od chwili, gdy tylko o nim usłyszałam. Nie żałuję,że go przeczytałam.

Pierwszy raz spotkałam się z twórczością tego autora, jednak nie jestem przekonana, czy chciałabym sięgnąć po inne jego pozycje. Być może z czasem to się zmieni.

Temat jest teraz jak najbardziej na czasie. Każdy rodzic chce, aby jego dziecko było najlepsze i najmądrzejsze. Myślę, że z biegiem lat to jeszcze bardziej się pogłębia. Pamiętajmy jednak, że nie możemy wymagać od dziecka, więcej niż jest w stanie z siebie dać...

,,By dziecko było geniuszem" to doskonała pozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą odkryć potencjał w dziecku.

Moja ocena : 7/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu2 komentarze: