Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 9 grudnia 2012

,, Głodne emocje. Jak schudnąć mądrze, skutecznie i na zawsze." Anna Sasin - recenzja

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2010
Format : Książka
Ilość stron: 168
Półka: posiadam
Do kupienia: Sensus
Anna Sasin - coach, trenerka, psycholog zdrowia, psychoterapeutka. Prowadzi coaching oraz szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, asertywności, komunikacji interpersonalnej oraz negocjacji. Wyzwala w ludziach wiele ciepłych emocji. Poza pracą zajmuje się działalnością społeczną oraz naukową. Zorganizowała i przeprowadziła ogólnopolską akcję edukacyjną ,,Odchudzanie w dobrym nastroju". Jako autorka ,,PsychoDietetyka" odchudziła prawie połowę Polski ! Zapraszam na stronę http://www.annasasin.pl

Zapewne każda z nas spotkała się kiedyś z problemem odchudzania. Idolkami wyznaczającymi normy w społeczeństwie są modelki, na których się wzorujemy. Ta pozycja przeznaczona jest dla osób pragną schudnąć lub kiedyś miały taki zamiar. Dlaczego jedne z nas mogą zrzucić zbędne kilogramy, a drugie nie? Wszystko zależy od naszej motywacji i stawiania sobie określonych celów. Musiamy także zadbać o siebie, zrelaksować się.

W książce znajduje się dużo testów, mających nam na celu określenie sposobu zrzucania zbędnych kilogramów. Są też podane przykładowe jadłospisy. Pozycja ta jest bardzo fajnie napisana, osoba mająca ochotę schudnąć z jej pomocą na pewno da radę !

Okazuje się bowiem, że większość naszych problemów z wagą zależy od stresu, a co za tym idzie podjadania między posiłkami, od problemów, słabej motywacji i nikłej wiary we własne możliwości. Częso zaczynamy dietę, chudniemy kilka kg, a potem z tej euforii znowu zaczynamy jeść ,,po staremu" i na nowo rozpoczynamy proces chudnięcie-tycie...

Ja również postanowiłam zrzucić kilka kilogramów, jednak wyszłam z założenia, że najpierw chudnę, a potem stabilizuję sobie wartości, których potrzebuje mój organizm, aby zachować nową figurę. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Oczywiście ważne jest, aby codziennie jeść mniej więcej takie same wartości kaloryczne.

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


8 komentarzy:

  1. To musi dobra książką:) Podobają mi się założenia o zmianie nawyków żywieniowych, bo to one gubią nas najbardziej. Zakupię na pewno:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ksiązka w sam raz dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziś stanęłam na wagę...i się załamałam. sama zaczynam zatem proces odchudzania, a będzie mi ciężko, bo rozleniwiłam się strasznie.

    OdpowiedzUsuń