Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 10 grudnia 2012

,,Nawyk samodyscypliny. Zaprogramuj swojego stróża" Dr Neil Fiore - recenzja

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2008
Format : Książka
Ilość stron: 224
Półka: posiadam
Do kupienia: Sensus

Dr Neil Fiore jako psycholog i pisarz pomógł tysiącom osób uzyskać większą produktywność i osiągnąć optymalny potencjał. Pracował też jako trener osób na stanowiskach kierowniczych w takich firmach, jak Bechtel, AT&T i Levi Strauss. Publikował specjalistyczne artykuły w wielu magazynach.

Zapewne każdemu z nas niejednokrotnie w życiu zdarzało się zaplanowanie rzeczy na później, bądź też bezproduktywne marnowanie czasu. Powodów takiego zachowania może być kilka. Jednym z nich jest obawa przed zwycięstwem, czy też niechęć do danego zadania, które wydaje nam się być, np. za trudne. Jednak jak to zmienić?

Książka zawiera dużo przykładów ludzi, którzy borykają się z takimi samymi problemami, jak my. Też kiedyś nie mogli się zorganizować. Dodatkowo są również zamieszczone quizy, które określą nasze predyspozycje. Mamy też do wypełnienia tabelki, w których planujemy nasz tydzień godzina po godzinie.

Muszę przyznać, że ja od zawsze byłam mało zorganizowana i pewnie, jak większość z Was robię wszystko na ostatnią chwilę. Mam jednak zamiar to zmienić i widzę, że z tą książką osiągnę sukces ;) Jest ona napisana językiem prostym, zrozumiałym dla przeciętnego czytelnika, podzielona na rozdziały, wszystko dokładnie wyjaśnione.

,,Nawyk samodyscypliny. Zaprogramuj wewnętrznego stróża" polecam wszystkim, którzy chcą wprowadzić w swoje życie harmonię i porządek oraz spokój, wiedząc, że ze wszystkim zdążą na czas.

Moja ocena : 8,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


10 komentarzy:

 1. Przydałby mi się taki nawyk , oj przydał :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A jakieś konkretne sposoby/ćwiczenia prowadzące do zmiany nawyków w środku? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja do niedawna miałam odwrotnie niż ty, musiałam zrobić wszystko co sobie na dany dzień zaplanowałam, czasem padałam ale nie potrafiłam sobie odpuścić. teraz się trochę rozleniwiłam ale czuję się z tym o wiele lepiej. może z czasem znajdę złoty środek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znoszę takich książek, dlatego sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Od jakiegoś czasu też staram się dbać o zdrowe nawyki i z tego powodu utrzymuję zbilansowaną dietę i dużo ćwiczę. Chciałabym też zadbać o zdrowy sen, dlatego w najbliższej przyszłości zainwestuję w nowy wygodny materac, aby lepiej się wysypiać.

  OdpowiedzUsuń