Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 grudnia 2012

Ogłoszenie wyników z DEMART

Wszystkie odpowiedzi mnie zachwyciły, jednak liczna zwycięzców jest ograniczona:)

Z racji tego, że książka trafiła do mnie dwa razy ogłaszam 4. nagrodę :)


Wygrywają:

1. mama-misi-tosi za odpowiedź :

,, to raczej pytanie do mojego męża bo dla niego chcę wygrać książkę :) a on jest zapaleńcem i akurat ta książka idealnie wpada w jego zainteresowania.a za co ceni książki historyczne, za to że dzięki nim może się dowiedzieć o rzeczach, które nie zawsze były poruszane i z czasem wychodzą na światło dzienne po latach "

2. Dzikowiec za odpowiedź :

,,Książki historyczne cenię za wiedzę, która mam wrażenie - zanika. To smutne, bo historia jest najcenniejszym dorobkiem, jaki posiadamy. Bez niej nie byłoby teraźniejszości. Dzięki książkom historycznym utrwalamy wiedzę i możemy na pewne wydarzenia spojrzeć z nieco innej perspektywy. Chciałabym gromadzić takie pozycje dla dzieci, by mogły poznawać dawne dzieje na wyciągnięcie ręki."

3. Ma_niusia za odpowiedź:

,,Kiedyś pasjonowała mnie historia i po prostu uwielbiałam chłonąć wiedzę z nich! Teraz moja pasja znacznie przyblakła, ale ksiązki historyczne nadal lubię z dwóch powodów. Po pierwsze uwielbiam wyobrażać sobie siebie samą w opisywanych historycznych realiach i zastanawiać się jak ja bym funkcjonowała w takim świecie. Po drugie - książki te pozwalają mi cieszyć się życiem i dziękować, że żyję dziś tu i teraz, a nie w czasach wojny, powstań i innych zagrożeń :-) "

Nagroda ode mnie wędruje do:

Czytelniczki za odpowiedź :

,,Bardzo lubię książki wojenne. Cenię sobie je za zgodność historyczną, za rzeczy, o których nikt dotąd nie wiedział, za podtrzymywanie tradycji i szerzenie patriotyzmu
Książkę chciałabym wygrać dla mojej Babci, która żyła w tamtych czasach i lubi książki o tej tematyce. "

Poproszę o adres do wysyłki na bookandcooking@gmail.com

Serdecznie gratuluję:)

12 komentarzy: