Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 7 grudnia 2012

Ogłoszenie wyników z MERLIN

I nadszedł czas wyników:)Bardzo trudno było mi wybrać zwycięzcę , jednak wygrywają:

1. Sylwuch otrzymyje ,, Zrób to w Szczecinie" za odpowiedź :

,, Uwielbiam Boże Narodzenie. Jest to czas, kiedy moja rodzina ma okazję do spędzenia ze sobą większej ilości czasu niż zazwyczaj. Możemy wtedy porozmawiać, pośmiać się, ponarzekać, a nawet posiedzieć w milczeniu. Nieważne co wtedy robimy, najważniejsze, że jesteśmy wtedy wszyscy razem.
Nic nie zastąpi świątecznej atmosfery. Jest to piękny czas, w którym wszyscy wydają się bliżsi, bardziej życzliwi w stosunku do siebie. Przyznam, że optymistycznie nastrajają mnie nawet piosenki, które lecą w radiu - od lat te same. Jednak w czasie świąt, mogłabym słuchać ich bez przerwy.
Wysprzątany dom wydaje się nawet zapraszać do posiedzenia w nim, wypicia gorącej herbaty lub kawy i spędzenia wolnego czasu z bliskimi osobami, z którymi nie zawsze jest okazja dłużej porozmawiać w dzień powszedni. Poza tym, jestem łasuchem, więc same pyszności, które znajdują się na stole w czasie świąt, powodują, że na myśl o Bożym Narodzeniu cieknie mi ślinka. ;-)
Oczywiście, bardzo miłym akcentem świątecznym są... prezenty. Owszem, lubię je dostawać, ale największą radość sprawia mi dawanie podarunków bliskim osobom. Nic nie zastąpi mi ich uśmiechu na twarzy. To bezcenne...
Przyznam, że nie przepadam za śniegiem, jednak zawsze marzę o nim, kiedy nadchodzą święta. Nie lubię kiedy marznę, ale w ten wyjątkowy czas jestem chętna na spacery - skrzypiący śnieg, wszechobecna biel... Magia! :)

"To jest czas, kiedy wszystko jest łatwiejsze.
Krótki czas, który nazywamy szczęściem
Słodki czas, kiedy mocniej bije serce.
To jest czas, piękny czas, lepszy czas..." "

2. Karlita otrzymuje ,,Polski na bursztynowym szlaku" za odpowiedź :

,,Od dziecka kocham Święta Bożego Narodzenia. Uwielbiam te wszystkie przygotowania, te zapachy. Przygotowywanie ciast i potraw. Wykonanie pierwszych pierniczków z dzieckiem. Na widok lampek i choinek zawsze się uśmiecham i nie ważne że pierwsze pojawiają się już w listopadzie. Dla mnie Święta to magia. Rodzinne spotkania. Jeszcze do niedawna Wigilia odbywała się u mojej Babci zbierała się nas cała rodzina, ponad 30 osób. To dopiero magia kiedy możemy się spotkać wszyscy razem! Z najmłodszymi szło się na górę szukać pierwszej gwiazdki, nagle gdy bił dzwon lecieliśmy na dół sprawdzać co się dzieje i gdy wpadaliśmy do pokoju zaskakiwała nas góra prezentów pod choinką. Miny dzieciaków bezcenne. W tym roku i u nas wielki projekt Mikołajkowy już rozpoczęty. Siedzę jak na szpilkach i nie mogę się doczekać reakcji moich dzieci. "

3. Ona otrzymuje ,, Dwa oddechy samotności " za odpowiedź :

,, Święta najbardziej lubię za wigilijną wieczerzę. Nie wyobrażam sobie, że w tym czasie może zabraknąć babcinej zupy grzybowej z dodatkiem robionego przez nią makaronu. To danie, od którego zaczynamy każde święta, skrywa kuchenne tajemnice sprzed lat. Jest wyjątkowe - bardzo aromatyczne, niezwykle smaczne i... zazwyczaj już chłodne, bo siadamy do niego tuż po długim dzieleniu opłatkiem i wzruszających życzeniach. I choć zawsze obiecujemy sobie, że najpierw będą życzenia i opłatek, a dopiero potem zupa trafi na talerze, pewnie i w tym roku uroczej tradycji stanie się zadość:) "

Serdecznie gratuluję i proszę o dane do wysyłki na bookandcooking@gmail.com

9 komentarzy: