Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 15 grudnia 2012

,,Ostatnia spowiedź" Nina Reichter - recenzja

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 382
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras

Nina Reichter to autorka literatury kobiecej i młodzieżowej. Z wykształcenia prawniczka. Jej książka - ,,Ostatnia spowiedź" pnie się coraz wyżej na liście bestssellerów.


Losy Ally i Bradina splatają się w dość niecodziennych i zaskakujących okolicznościach. Poznali się zupełnie niespodziewanie, gdyby niektóre zwroty akcji mogłoby w ogóle nie dośc do ich spotkania. Ally udawała się na studia do innego miasta, czekała na samolot. Bradin także spóźnił się na przesiadkę i musiał spędzić noc na lotnisku. Ich losy zaskakująco szybko się splotły. Pomimo tego, że nie mieli wiele czas coś pomiędzy nimi zaiskrzyło i nie mogli o sobie zapomnieć. Jednak i w ich życiu droga do szczęścia była długa i wyboista. czy udało im się ją pokonać?

Na temat tej książki słyszałam same pochlebne opinie, czytelnicy rozpływają się nad nią w bardzo pozytywnych recenzjach. Postanowiłam po nią sięgnąć i się przekonać, czy naprawdę jest taka dobra. Powiem szczerze, że nie jest może zachwycająca, choć też nie najgorsza.

Język jest dość prosty, zrozumiały, czytelny dla przeciętnego czytelnika. Ksiażkę czyta się w miarę szybko i z przyjemnością. Brakuje mi jednak w niej czegoś, co przyciągało by czytelnika, co byłoby nietuzinkowe i zachwycające.

Fabuła jest z całą pewnością oryginalna, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tą tematyką. Jest to dużym plusem dla autorki. Uważam, że książka mimo wszystko jest warta uwagi.

,,Ostatnią spowiedź" polecam wszystkim nastolatkom, myślę, że ta pozcyja to bardzo fajny prezent świąteczny dla każdej nastolatniej dziewczyny.

Dla tych, którzy chcą się przekonać, czym jest Ostatnia spowiedź darmowy fragment:

https://www.facebook.com/OstatniaSpowiedz?sk=app_244941278899099

Ksiażkę można kupić także w księgarni Matras w promocyjnej cenie 24,67 zł.

Moja ocena: 8/10

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Panu Tomaszowi !


8 komentarzy: