Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 20 grudnia 2012

,,Przygotowanie zawodowe młodych pedagogów" Anna Dudak, Katarzyna Klimkowska, Andrzej Różański

Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 286
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Impuls

Dudak Anna - doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Zakładzie Andragogiki Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jej główne zainteresowania naukowo-badawcze koncentrują się wokół problematyki funkcjonowania człowieka dorosłego w rodzinie, a w szczególności kwestii związanych z sytuacją społeczno-prawną współczesnego ojca.

Książka bardzo szczegółowo opisuje problem przygotowania zawodowego młodych pedagogów. szcewgólnie ważny jest rowwój osobisty, zdobyte doświadczenie. Bez niego tak naprawdę nie ma wielu szans na wykazanie się. W tym celu coraz więcej uczelni bierze udział w różnych projektach mających na celu pogłębienie wiedzy studentów i zdobycie przez nich nowego doświadczenia.

Uważam, że ta pozycja jest bardzo potrzebna i pomoże zrozumieć młodym ludziom pewne aspekty. Być może dzięki tej książce inaczej spojrzymy na sens zdobywanego przez nas doświadczenia. Mi się bardzo podobała, nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką tematyką.

Język jest prosty, zrozumiały, niezawiły. Książkę czyta się z wielką przyjemnością i zaangażowaniem, można się w nią zagłębić. Nie ma niespotrzebnych treści, wszystko jest podzielone , dzięki czemu łatwiej nam odnaleźć interesujące nas fragmenty.

Pozycja ta bardzo dużo wniosła do mojego życia, spojrzałam na pewne fakty z innej perspektywy.

,,Przygotowanie zawodowe młodych pedagogów" to doskonała pozycja tak naprawdę dla każdego z nas.

Moja ocena : 8,5/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


2 komentarze:

  1. Moja siostra jest z wykształcenia pedagogiem i ciągle powtarza, że przez te kilka lat nauki zbyt mały nacisk kładziony był na praktykę. Ale pytanie w jakiej szkole jest inaczej? Wszędzie pakują nam do głów masę nikomu niepotrzebnej teorii, zamiast uczyć praktyki...

    OdpowiedzUsuń