Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 16 stycznia 2013

,,Uwodzicielska mowa ciała. Oczaruj, zdobądź i zatrzymaj faceta” Tonya Reiman

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 360
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf , Merlin , Sensus
Tonya Reiman to autorka bestsellerów ,,Potęga mowy ciała” oraz ,,Potęga perswazyjnej komunikacji” dlatego tym chętniej sięgnęłam po tą pozycję. Muszę przyznać, że pomimo tego, iż książka jest dość obszerna czytało mi się ją z wielką przyjemnością. Nie żałuję tych kilku godzin, które spędziłam podczas zapoznawania się z tajnikami kobiecej seksualności.
Każda z nas chce wywrzeć dobre wrażenie na przedstawicielu płci przeciwnej, jednak nie zawsze się to udaje. Istnieje kilka sposobów przytoczonych przez autorkę, które mają nam w tym pomóc.

Musimy pamiętać, aby wyglądać na pewne siebie. Należy mieć wyprostowaną sylwetkę, wysoko uniesioną głowę. Gdy będziemy się z kimś witać powinnyśmy mieć zdecydowany uścisk dłoni, jednak nie za mocny. Osoby nieśmiałe, nie brylujące w towarzystwie po wejściu do zatłoczonego lokalu powinny pomachać do nieznajomych osób, udając, że je znają. Ma to wzmocnić naszą pewność siebie i ukazać, że jesteśmy towarzyskie. Warto robić to tylko wtedy, gdy jest pełno ludzi.

Bardzo dużo mówi o nas także strój. Każdy kolor wywołuje określone konotacje. Czerwony kojarzy się z seksualnością, biały z niewinnością, natomiast fiolet z melancholią i czymś ponurym. Ważne jest, aby zwracać uwagę na to, jakiego koloru ubrania zakłądamy w stosunku do danej sytuacji. 

Nie powinno się także używać zapachowych dezodorantów, błyszczyków.  Wskazane jest przebywać w miejscach, gdzie nie można odczuć żadnych zapachów, nie wolno palić papierosów, należy potrząsać wąsami, wzruszać ramionami.  

Kobiety powinny stać się duszą towarzystwa, skierować na siebie uwagę zebranych . Nie należy ujawniać także wszystkich informacji o sobie, starajmy się zachować tajemniczość. Warto udawać zajętą natłokiem spraw, nawet jeżeli tak nie jest.

Język poradnia jest prosty. Czytałam go z wielką przyjemnością. Autorka opisuje wszystko bardzo dokładnie, co jest wielką zaletą. Na końcu pozycji znajduje się także krótkie podsumowanie wszystkich opisywanych rzeczy. Całości dopełniają ciekawostki i sytuacje.

Poradnik został napisany na przykładzie doświadczeń autorki, co tylko jeszcze bardziej wzbudziło moje zainteresowanie tym dziełem.

,,Uwodzicielska mowa ciała. Oczaruj, zdobądź i zatrzymaj faceta” to wspaniała pozycja dla wszystkich kobiet, które chcą oczarować mężczyzn swoim zachowaniem i urokiem. Moim zdaniem doskonale nadaje się także do poczytania z ciekawości nawet wtedy, gdy już mamy stałego partnera.

Moja ocena : 7,5/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


13 komentarzy: