Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 11 lutego 2013

,,Blue Angel” Logan Belle

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 264
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Znak

Jakoś ostatnio nadszedł czas na czytanie literatury erotycznej. Po ,,Specjalistce” Pameli Rochford przyszedł czas na ,,Blue Angel” Logan Beller. Pozornie ta sama tematyka, jednak autorki stworzyły zupełnie odmienne dzieła. Tekst z okładki ,,Zapomnij się w erotycznym tańcu zmysłów” mówi sam za siebie…

Mallory Dale myślała, odkąd została nastolatką, że pójdzie w ślady rodziców i zostanie adwokatem. Z tego powodu była w związku z Alekiem Martinem przez 3 lata na odległość.  Ukochany z okazji 25 urodzin postanowił przygotować dla niej niespodziankę – wypad do klubu burleski ,,Blue Angel”.  Okazało się, że mężczyzna dostał zadanie napisania artykułu o tego typu miejscach. W środku zapoznali się z Bette Noir, która od razu zaczęła coś czuć do przyszłej pani prawnik i wyciągnęła ją na scenę, gdzie o dziwo spodobało jej się ! Po kłótni z narzeczonym to właśnie do niej udała się kobieta, ich spotkanie przybrało jednak nieoczekiwany obrót… Okazało się także, że Mallory nie była zadowolona z pracy i myślała o jej zmianie. 
Czy zdecyduje się na ten krok? Jaką rolę w tym wszystkim odegra jej szefowa, Patricia Coomis?

Książkę czytało się lekko i przyjemnie. Pani Belle stworzyła nietuzinkową fabułę, z którą się dotąd jeszcze nie spotkałam. Oczywiście nie mogło zabraknąć przeżyć erotycznych, miłosnych trójkątów, czy kontaktów płciowych między osobami tej samej płci. Pisarka raczej powstrzymywała się od używania wulgaryzmów, przez co pozycja była przyjemna w odbiorze.

Pochłonęłam ją bardzo szybko, fabuła nie składała się jedynie z wątków erotycznych, ale nie zabrakło również przyjaźni, zniechęcenia pracą, czy poszukiwania swojego miejsca w nowej branży. Często bywa tak, że zajęcie, które wykonujemy nie sprawia nam satysfakcji, a mimo to trwamy w nim, między innymi z powodu braku wsparcia najbliższych, jak to było w przypadku Mallory. Alec nie mógł bowiem zrozumieć, jak jego ukochana chce porzucić pracę w renomowanej firmie, aby zająć się czymś zupełnie innym.

Na szczęście kobieta miała przyjaciółki, które stawały za nią trudem w ciężkich momentach jej egzystencji. 

Podsumowując, spędziłam z tą pozycją kilka przyjemnych godzin. Serdecznie polecam wszystkim czytelnikom lubiącym taką tematykę !

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 14 komentarzy:

 1. Ja takim powieściom na razie mówię nie, bo mam wiele innych (w moich oczach o wiele ciekawszych) do przeczytania...

  OdpowiedzUsuń
 2. niech znajdę czas :) to chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O coś dla mnie :D Chętnie się z nią zapoznam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię powieści z wątkami erotycznymi, dlatego "Blue Angel" widnieje na liście tych, które chcę przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też wpisuję ją na listę: "do przeczytania">
  PS. Gratuluję popularności bloga jest cudowny. Mój z kolei ma niecałe półtora miesiąca ale notuję już na nim średnio 25 - 35 odwiedzin dziennie, czyli źle nie jest :))
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń