Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 18 lutego 2013

,,Liczby zdrowia. Terapie naturalne, psychosomatyka, numerologia” Violetta Kuklińska-Woźny

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 256
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Talizman

Numerologia od zawsze wydawała mi się czymś ciekawym, zagadkowym, magicznym. Od wielu lat uwielbiam sprawdzać, co oznacza dana cyfra, dlatego tym chętniej sięgnęłam po pozycję Pani Violetty Kuklińskiej-Woźny, gdyż o liczbach zdrowia nigdy wcześniej nie czytałam. Autorka była mi znana, gdyż wcześniej czytałam już kilka jej pozycji. Nie do końca mnie one jednak zachwyciły i postanowiłam tym poradnikiem zatrzeć niemiłe wcześniejsze wrażenie. Czy mi się to udało? Przekonajcie się sami!

Ciało podzielone jest na dwie części – górę i dół, granicą staje się brzuch. Człowiek podobny jest do drzewa, nogi to korzenie, natomiast głowa to korona.

Przyczyn choroby jest kilka, jednak najbardziej znaczący wpływ mają niektóre czynniki: emocjonalny, umysłowy, zewnętrzne, urazowe, nieprawidłowa dieta, negatywna karma, zatrucie na przykład alkoholem. To wszystko ma wpływ na nasze zdrowie!

Tłumienie emocji może wpłynąć negatywnie na nasze samopoczucie i wywołać kilka schorzeń, na które wcześniej nie cierpieliśmy. Mają one także wpływ na pracę ludzkich organów, wywołują choroby.

Jąkanie się na przykład jest wynikiem lęku, strachu tłumionego w sobie, ale także może wynikać z nierozwiązanych problemów rodziców. Być może niektórzy się z tym zgodzą, inni nie. Ja pozostaję neutralna w tej kwestii.

Książkę przeczytałam z przyjemnością, napisana jest w sposób prosty i w miarę ciekawy. Nigdy wcześniej nie czytałam nic o liczbach życia, więc tym bardziej byłam ciekawa tej pozycji. Okazała się ona być o wiele lepsza od pozostałych pozycji autorki i szczerze nie żałuję, że po nią sięgnęłam!

Do znaczenia liczb nie można podchodzić zbyt poważnie, jednak moim zdaniem opinie na dane tematy są choć trochę prawdziwe. Nie można jednak w nie wierzyć bezgranicznie.

,,Liczby zdrowia. Terapie naturalne, psychosomatyka, numerologia” to dość dobra pozycja Violetty Kuklińskiej-Woźny, którą polecam miłośnikom symboliki liczb.

Moja ocena : 7/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


2 komentarze: