Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 22 lutego 2013

,,Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach” Thorsten Haventer

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 208
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Talizman


Któż z nas choć raz nie był ciekawy, co myśli osoba znajdująca się w naszym otoczeniu? Zapewne nie ma takiego człowieka, który nie byłby ciekawy myśli swojego znajomego. Pozycja Thorstena Haventera ma ułatwić nam to zadanie. ,,Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach” stało się bestsellerem!

Autor magią zainteresował się po tragicznej śmierci brata, kiedy znalazł w jego pokoju kilka rekwizytów. Od tamtej pory jego pasja jeszcze bardziej się pogłębiła, wszystkie zdobyte pieniądze wydawał tylko na to, z niecierpliwością czekał na kolejne przesyłki. Jego starania opłaciły się  - dziś po wielu latach nauki potrafi czytać ludziom w myślach.

Bardzo spodobało mi się przywołane przez autora pewne spotkanie podczas którego panował wielki gwar, ludzie przekrzykiwali się wzajemnie. Gdy jednak jeden z mężczyzn siedzących obok powiedział ,,Czy mogę zadać Panu osobiste pytanie?” od razu zapanowała cisza… Jak ludzka ciekawość potrafi zmienić otoczenie…

Rzeczy, które przydadzą nam się do częstej obserwacji to : język danej osoby, gestykulacja, budowa ciała, akcesoria. Na podstawie tych kategorii możemy dowiedzieć się więcej, niż byśmy się spodziewali. Choć nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego nasze ciało ukazuje to, co myślimy.

Po książkę sięgnęłam z czystej ciekawości, przedtem czytałam na jej temat same pochlebne opinię, więc i ja postanowiłam się przekonać, jakie wywrze na mnie wrażenie. Moim zdaniem nie jest zła, choć mogłaby być lepsza. Dużą zaletą jest przywoływanie wielu ćwiczeń, faktów przez autora, co urozmaica tą pozycję. Napisana jest prosto, czyta się ją z wielką przyjemnością. Ja osobiście nie żałuję, że po nią sięgnęłam.

,,Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach” to doskonała pozycja dla każdego z nas, a zwłaszcza dla miłośników czytania ludziom w myślach. Jak można zauważyć na przykładzie autora – trening czyni mistrza.

Moja ocena : 7/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


4 komentarze:

  1. Czytałam ją i jest to dobra książka dla osób pracujących z ludźmi, zwłaszcza tych zatrudniających pracowników lub negocjujących kontrakty.

    OdpowiedzUsuń