Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 28 marca 2013

,,Dziecięcym piórem” ks. Jan Twardowski

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 590
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Wydawnictwo M


Ks. Jan Twardowski stworzył zbiór wielu krótkich opowiadań, wierszy na temat Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, zbawienia Chrystusa. Najbardziej zaciekawił mnie temat Paschy, gdyż pozycję czytałam akurat w tym okresie.


Wielkanoc przede wszystkim powinna nam się kojarzyć z Wielkim Tygodniem i Postem. Szczególnie ważne są Wielki Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela Wielkanocna.

W Wielki Piątek wybieramy się także do grobu Chrystusa na znak jego zmartwychwstania. W Wielką Sobotę idziemy do Kościoła ze święconką, aby ksiądz pobłogosławił nasze dary. Musimy pamiętać jednak o poście. Wiąże się to z tym, aby wystrzegać się rzeczy miłych i przyjemnych, a nie tylko stronić od jedzenia.

W Środę Popielcową przed zmartwychwstaniem Chrystusa także należy udać się do Kościoła, aby ksiądz posypał nasze głowy popiołem z zeszłorocznych palm. Tworzenie własnych drzewek jest potrzebne, następuje ich poświęcenie.

Książka to zapewne jedna z religijnych, duchownych pozycji, które z pewnością nie raz mieliśmy okazję przeczytać. Ta jednak wyróżnia się lekkością pióra autora, wspaniałymi ilustracjami, zrozumiałym dla każdego tekstem.

Z twórczością pisarza spotkałam się po raz pierwszy, jednak jeszcze z przyjemnością sięgnę po jego pozycje. Książka, którą miałam okazję przeczytać była zbiorem trzech poprzednich części wydanych przez wydawnictwo.

,, Dziecięcym piórem pisane” to wspaniała pozycja dla całej rodziny, przydatna szczególnie teraz w okresie Wielkanocy.

Moja ocena : 9/10


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję :
4 komentarze:

  1. Pomimo mojej otwartości na różne gatunki tej książki z pewnością nie przeczytam, chociaż recenzja brzmi zachęcająco. ;]

    OdpowiedzUsuń