Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 21 marca 2013

,,Ja, Kotowski” Krystyna Piotrowska-Breger


Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2010
Format : Książka
Ilość stron: 68
Półka: posiadam
Do kupienia: Impuls Oficyna


Historia zawarta w książce zdarzyła się naprawdę. Całość opisywana jest z perspektywy zwierzęcia – kota. Do tej pory czytałam jeszcze jedną pozycję pisaną z perspektywy konia i uważam ten zabieg za bardzo udany. Pozwala nam spojrzeć na niektóre sprawy z perspektywy naszych pupili.

Kot stracił mamę w wyniku wypadku samochodowego, swoim miauczeniem zwrócił na siebie uwagę ludzi, którzy zabrali go do domu. Od tamtej pory jednak bał się huku, hałasu, gdyż kojarzył mu się ze śmiercią rodzicielki. Opiekunowie dobrze się nim zajmowali, jednak z czasem oddali go innego domu. Zmieniał miejsce pobytu jeszcze kilka razy, był zdezorientowany. Właściciele zaczęli rozumieć jego potrzeby, dawali mu ulubione dania i mleko. Kot zauważył u siebie lecznicze zdolności…

Książeczka jest już troszkę grubsza, zawiera ok. 60 stron. Znajduje się kilka fotografii, jednak większość powierzchni zajmuje tekst. Pisany jest on w sposób zrozumiały, opowieść o kotku przeczytałam z ogromną przyjemnością. Jego los okazał się bardzo smutny, szybko stracił mamę, następnie oddawano go sobie z rąk do rąk.

Pozycja spodobała mi się już od pierwszych stron. Uważam, że spodoba się nie tylko miłośnikom kotów, lecz także tym, którzy lubią zwierzęta i chcą poczytać o nadprzyrodzonych zdolnościach bohatera!

Moja ocena : 9/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu2 komentarze: