Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 5 marca 2013

,,Po szóste nie odpuszczaj” Janet Evanovich

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 360
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Fabryka Słów

Na tą pozycję oczekiwałam już bardzo długo. Nie ma chyba czytelnika, który nie słyszałby o Stephanie Plum. Z tym większą ochotą sięgnęłam po najnowszą pozycję Janet Evanovich pt. ,,Po szóste nie odpuszczaj”.

Autorka to urodzona w South River amerykańska pisarka powieści kryminalno-sensacyjnych. Sławę przyniósł jej wielotomowy cykl o łowczyni nagród, Stephanie Plum to obecnie jedna z najpopularniejszych serii książkowych świata.

Głównym zajęciem w pracy kobiety było dostarczanie oskarżonych na przesłuchania. Oni jednak często ukrywali się i musiała ich szukać, co nie należało do łatwych zadań.  Jedna z jej znajomych ukradła z marketu majtki i wstydziła się zapłacić za nie w kasie. Gdy wychodziła ze sklepu uderzyła samochodem o samochód policjanta, który następnie ją ścigał. Bała się trafić do więzienia, więc w dniu przesłuchania poszła na most i chciała się zabić. Stephanie Plum przekonała ją, że odebrać sobie życie może zawsze, więc zeszła i poszły razem.  Główną sprawą, którą miała poprowadzić kobieta miało być odnalezienie Komandosa, który był podejrzany o zamordowanie mężczyzny i podpalenie budynku. Oskarżony jednak zapadł się pod ziemię, nikt nie miał pojęcia, gdzie jest. Kobieta na początku nie chciała podjąć się tego zadania, jednak w końcu przystała na polecenie przełożonych . Nie tylko ona jedna szukała Komandosa…

Książkę przeczytałam z wielką przyjemnością, autorka pisała w przystępny sposób. Nie czytałam poprzednich części, jednak po przeczytaniu ,, Po szóste nie odpuszczaj” stwierdziłam, że można czytać ją, jako oddzielną pozycję. W powieści występowały śmieszne momenty i zaskakujące zwroty akcji, jednak jakoś do mnie nie przemówiły. Spodziewałam się o wiele lepszej pozycji po przeczytaniu opinii innych czytelników na temat wcześniejszych części. Mimo wszystko powieść uważam za udaną i z chęcią sięgnę po inne książki Janet Evanovich.

Pozycja to niewątpliwie kryminał napisany z wielkim humorem. Strony przemykały mi błyskawicznie, nawet nie spostrzegłam się, kiedy skończyłam czytać. Uważam to za wielki atut tej książki.

,,Po szóste nie odpuszczaj” to kolejna świetna pozycja, którą miałam okazję przeczytać. Z czystym sumieniem mogę polecić ją miłośnikom autorki.

Moja ocena : 8/10

4 komentarze:

  1. Czytałam, mam podobne zdanie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka ta nie jest nowością. W 2001 r ukazała się nakładem wydawnictwa Bertelsmann Media pod nieco innym tytułem "Wytropić milion". Przeczytałam wszystkie 7 części, które ukazały się w Polsce, jednak ta podobała mi się najmniej. Czyta się lekko i przyjemnie, ale nie zachwyca ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dużo osób chwali ją, muszę sięgnąć i ja

    OdpowiedzUsuń