Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 14 marca 2013

PRZEDPREMIEROWO ,,Moje dziecko zawsze zdrowe” Barton D. Schmitt

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: (?)
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinWydawnictwo Literackie
Choroba kogoś bliskiego jest dla każdego z nas strasznym przeżyciem, tym bardziej, jeśli coś złego miałoby się dziać naszemu dziecku. Na polskim rynku nie spotkałam się jeszcze z tak bogato opracowaną pozycją na temat chorób, jak ,,Moje dziecko zawsze zdrowe” Bartona D. Schmitta. Bardzo się cieszę, że taki poradnik powstał i na pewno w przyszłości będę z niego często korzystała !


Każda choroba jest dokładnie opisana. Najpierw podane są jej przyczyny, następnie zapobieganie. Wytłumaczone jest dokładnie, kiedy zadzwonić po lekarza, z niektórymi chorobami można sobie radzić z powodzeniem samodzielnie w domu! Z pewnością nie każdy z nas zdawał sobie z tego sprawę, że gorączka nie jest groźna dla organizmu dziecka, wzmacnia jego odporność.

Podawanie tabletek na zbicie temperatury nie jest, aż tak konieczne za każdym razem. O niskiej temperaturze możemy mówić, gdy nie przekracza ona 39 st. C.

Pozycja z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, gdy tylko ukażę się na polskim rynku. Dokładne opisanie wszystkich chorób pomoże szybko je zdiagnozować i zapobiec dalszemu rozwojowi poprzez odpowiednie działanie. Można zauważyć, że autor doskonale znał się na tym, co opisywał. Sama dokładnie przejrzałam kilka chorób, które miałam – objawy i zapobieganie się zgadzały. Wiadomo, taki poradnik pewnie nie przez wszystkich będzie traktowany nie do końca poważnie, jednak może okazać się cenną pomocą przy niektórych schorzeniach…

Po poradniki sięgam dość często, robię to jednak tylko wtedy, gdy jakiś z nich mnie zainteresuje. Tak było i tym razem. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tą tematyką, więc czułam się tym bardziej zachęcona. Nie żałuję, że poświęciłam swój czas tej pozycji!

,,Moje dziecko zawsze zdrowe” to doskonała pozycja nie tylko dla rodziców dzieci, lecz także dla każdego z nas, gdyż choroba może się ujawnić w każdym wieku!


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję


Premiera: 4 kwiecień 2013 8 komentarzy:

 1. Powinnam się rozejrzeć za tym tytułem, tym bardziej, że pierwsze chorowanie właśnie nastąpiło :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten poradnik akurat nie trafia w mój gust i raczej bym się zanudziła przy tej akurat pozycji

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuję się zachęcona do tej pozycji:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa książka, zwłaszcza dla młodych rodziców:)

  OdpowiedzUsuń