Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 27 marca 2013

,,Rozmowy bez retuszu” Artur Barciś, Marzanna Graff

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 220
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Wydawnictwo M
Autor występował zarówno w teatrze, jak i w telewizji. W wolnym czasie, którego ma zdecydowanie za mało, pisze bajki dla dzieci, które może kiedyś zostaną wydane. Większości widzów kojarzy się z pewnością z serialem ,,Miodowe lata”, gdzie grał główną rolę obok Cezarego Żaka!


Artur Barciś nie pochodzi z bogatej rodziny. Sukces odniósł tylko i wyłącznie dzięki swojej ciężkiej pracy. Ojciec planował, że zostanie cukiernikiem. Rodzina była zaskoczona, gdy dostał się na aktorstwo – wiązało się to z dodatkowymi kosztami, jednak mimo wszystko wspierali syna. Dostać się tam było bardzo trudno, były tylko trzy Szkoły Aktorskie w całym kraju. Autor był wątłej postury, jednak postanowiono dać mu szansę, której nie zmarnował, o czym mogliśmy się wielokrotnie przekonać.

W dzieciństwie był pośmiewiskiem innych dzieci, zaczynali się w niego,, wyśmiewali go. Miał problemy z przedmiotami ścisłymi. Matematykę udało mu się zdać tylko dzięki pomocy nauczycielki i kolegów, którzy przekazali mu odpowiednie ściągi.

Mi autor kojarzył się najbardziej z rolą Tadzia Norka z ,,Miodowych lat”

,,Mój problem polegał na tym, że im bardziej serial stawał się popularny, tym bardziej czułem, że wpadam w pułapkę. Pułapkę roli, która tak wbija się w świadomość widzów, że już nie chcą niczego innego, że chcą widzieć we mnie tylko Norka.” Str. 180/181

Wielkim zaskoczeniem była dla mnie wiadomość, że serial kręcono w teatrze, a śmiechy, które było słychać w telewizji pochodziły z widowni, na której siedzieli prawdziwi widzowie!

Książkę przeczytałam z wielką przyjemnością. Całość uzupełniały nieliczne fotografie, które zachowały się z dzieciństwa autora. Dzięki tej pozycji dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy o nim, a także o jego licznych zainteresowaniach.

Na końcu publikacji została także umieszczona jedna z bajek Artura Barcisia, brawo!

Bardzo cieszę się, że miałam okazję przeczytać ,,Rozmowy bez retuszu”, które zainteresowały mnie po przeczytaniu kilku pozytywnych recenzji. Pozycję polecam wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o aktorze!

Moja ocena : 10/10


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję :2 komentarze: