Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 21 marca 2013

,,W tajemniczej starej szafie” Małgorzata Gintowt

Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 22
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf, Impuls Oficyna

Na książkę trafiłam przypadkiem, jednak, gdy tylko zauważyłam, że taka jest postanowiłam się z nią zapoznać.

,,... Pewnego dnia Ola i Pawełek poszli z babcią na strych.
 – Widzicie tę wielką szafę? – Babcia wskazała ręką. – Mieszkają w niej czarodziejskie zabawki.
 – Naprawdę?! – krzyknęła zachwycona Ola. – Otwórzmy ją! ...”

Opowiada ona o losach dwójki dzieci i babci, która postanowiła ich utwierdzić w tym, że czary naprawdę istniały. Chłopiec jednak nie do końca był do tego przekonana. Myślę, że po magicznych zdarzeniach, jakie wydarzyły się pod wpływem szafy zmienił zdanie !

Bajeczka jest naprawdę bardzo krótka, po części rymowana, występują też krótkie opisy wprowadzające do kolejnego magicznego przedmiotu. Mi pozycja bardzo się spodobała, nie wspomnę już , jaką radość wywoła u najmłodszych czytelników. Nie jest zbyt gruba, jednak bardzo ciekawa i warta uwagi. Całości dopełniają przepiękne, kolorowe, wyraziste fotografie, który przykuwają wzrok czytelnika na dłużej.

Pozycja z pewnością spodoba się nie tylko najmłodszym, każdy z nas znajdzie w niej coś dla siebie w, przepięknych dialogach.

Moja ocena : 9/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu4 komentarze: