Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 26 kwietnia 2013

,,Piękna papryczka uwodzi kształtem. Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie” Edyta Draus

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2010
Format : Książka
Ilość stron: 296
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfEmpik, Sensus
Pewnie każda z nas odchudzała się już kilkukrotnie. Udało nam się zrzucić ,,zbędne” kilogramy, jednak po pewnym czasie i tak wszystko wracało do poprzedniego stanu. Czy zastanawiałyśmy się jednak kiedyś po co to robimy? Czy chcemy wyglądać ładniej, a może robimy to dla kogoś? Ile razy odkładałyśmy to na później? Rodzina i znajomi także nie motywują takich kobiet w walce z kilogramami. Zawsze znajdzie się jakaś wymówka, aby zjeść batonika, czy zaprzestać ćwiczeń. Czy warto jednak się tak katować?

Każdy z nas jest inny. Warto wykorzystać nasze zacięcie na zrzucenie kilogramów, ale także utrzymanie ich. Nie warto robić tego za wszelką cenę. Może wcale nie musimy martwić się o nasz wygląd i jesteśmy na jego punkcie przewrażliwieni.

Po raz kolejny już spotkałam się ze stwierdzeniem, że wiele zależy od naszej grupy krwi. Każda z nich ma wyznaczone składniki, które można jeść, a które są bezwzględnie zakazane. Autorka na własnym przykładzie oceniała, że wyeliminowanie niektórych produktów znacznie poprawiło jej walkę !

Ja sama nie wiem, czy w to wierzyć, czy też nie. W każdym fakcie jest choć trochę prawdy. Wszystko zależy też od tego, jak do tego podejdziemy. Ja na przykład uwielbiam kukurydzę, kurczaka, czy pomidory, które są zakazane. Od razu nie zaprzestanę ich spożywania, mogę jednak je ograniczyć.

Gruba krwi B jest w bardzo dobrej sytuacji, gdyż może spożywać dużo nabiału, wskazane są także zielone warzywa. Dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje, jednak nie trzeba ich informacji przyjmować, jako niezaprzeczalne fakty.

Całkiem przyjemnie czytało mi się tą pozycję, autorka pisała w sposób prosty, podawała także przykłady ze swojego życia. W pozycji znajdują się także fotografie ćwiczeń na siłowni, które można wykonywać.

Pozycja z pewnością pomoże nam inaczej spojrzeć na swoje ciało. Dzięki niej dowiemy się także wielu nowych informacji, o których nie mieliśmy do tej pory pojęcia. Ja nie żałuję, że zapoznałam się z tą pozycją.

,,Piękna papryczka uwodzi kształtem. Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie” to książka tak naprawdę dla każdej z nas!

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu4 komentarze:

 1. Przyznam szczerze, że tytuł brzmi zachęcająco, jednakże zastanawia mnie fakt czy to nie jest kolejny poradnik, który niczego nowego nie wnosi do tego, co już zostało napisane.

  OdpowiedzUsuń
 2. baaaardzo chciałabym ją mieć ale nie mogę nigdzie znaleźć :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eh, no faktycznie nie ma. Też już nie mam swojej, bo bym ci oddała. Może zrobią dodruk.

   Usuń