Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 30 kwietnia 2013

,,Pogoda na suma” Kabaret Moralnego Niepokoju (2013)

Kabarety to coś, co społeczeństwo lubi najbardziej oglądać. Przy tego typu programach rozrywkowych można się pośmiać rozerwać, oderwać od codzienności. Ja osobiście nie przepadam za tego typu widowiskami, jednak postanowił skusić się na ,,Pogodę na suma” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Czy żałuję? Ani trochę!

Przedstawienie składa się z 16 krótkich występów. Każdy z nich jest inny. Mnie szczególnie zachwyciły : ,,Tatusiowie”, ,,Napad co najmniej stulecia” i ,,Rozmowa z brzuchem”. Muszę przyznać, że wszystkie miały w sobie coś fascynującego. Jedne podobały mi się bardziej, inne mniej, jednak byłam tego świadoma przed rozpoczęciem.


Płyta składa się z występów grupy, które do tej pory nie były emitowane w telewizji. Muszę przyznać, że te występy o wiele bardziej mi się podobały. Wszystko zostało nakręcone w zminimalizowanej sali, rekwizytów było doprawdy tylko kilka, co wzbudziło mój zachwyt. Postacie bardzo dobrze wcielały się w swoje role. Do grupy dołączyła także Magdalena Służyńska, którą bardzo lubię z telewizji.

Całość trwa trochę ponad 90 minut, które można spędzić z ogromną przyjemnością. Ja nie żałuję, że zapoznałam się z tymi występami. Od tej pory inaczej spojrzę na Kabaret Moralnego Niepokoju i być może zainteresuję się ich występem w telewizji.

Mam nadzieję, że te 16 występów zostanie również wyemitowane w telewizji, gdyż byłaby wielka szkoda, gdyby nie dotarły do zbyt szerokiej publiczności. Są doprawdy świetne!

,,Pogoda na suma” Kabaretu Moralnego Niepokoju z pewnością spodoba się miłośnikom tego typu rozrywki.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz DVD dziękuję Brak komentarzy:

Prześlij komentarz