Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 28 kwietnia 2013

Pozycje na przyszłość, czyli co czeka na mnie na półce?


Nadszedł czas na kolejną niedzielę i kolejny temat cyklu niedzielnego. Dziś temat dość obszerny - pozycje na przyszłość, czyli co czeka na mnie na półce?

Nie jestem w stanie zamieścić wszystkich, bo byłoby ich pewnie ze 100. Czy Wy też tak macie, że kupujecie ,,na potem", a potem jest 100 innych pozycji, które musicie przeczytać, a tamte schodzą na dalszy plan?

Postanowiłam wybrać kilka tych powieści, które czekają na mnie już z pół roku, jak nie dłużej i być może ten post wreszcie zmobilizuje mnie do tego, żebym po nie sięgnęła ;)


A Wy czytaliście coś z powyższych? Polecacie?


Post na ten temat ukazał się także u :

18 komentarzy:

 1. "Pożeracz snów" jest podobno dosyć słaby i "Miłość alchemika" też, ale jestem bardzo ciekawa Twoich opinii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na swoim koncie mam "Pożeracza snów", ale nie zachwycił mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Ostatnia piosenka" Sparksa bardzo fajna jednak chwilami trochę mi ta książka się "ciągnęła". Jak przeczytasz to polecam obejrzenie filmu, bardzo fajny.
  "Emma i ja" czytałam kilka lat temu i z tego co pamiętam to książka całkiem fajna.
  Miłego czytania życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żadna nie jest mnie znana, ale chętnie o nich poczytam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pożeracza... czytałam, szkoda, że nie będzie jak na razie kontynuacji - ciekawa pozycja. "Ostatnia piosenka" bardzo mnie wzruszyła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Takich książek ma równo 10:-p i ostatnio doszły jeszcze dwie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na mojej półce znajduje się "Emma i ja", więc wypadałoby mi w końcu zapoznać się z tą książką, bo polowałam na nią długo. "Ostatnią piosenkę" czytałam - przyjemna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam jeszcze ( z naciskiem na te słowo) żadnej z tych książek.

  OdpowiedzUsuń