Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 8 maja 2013

Chwalę się i znów mam prośbę.

Pamiętacie, jak prosiłam o komentarze pod notką z zapowiedzią ,,Silver". Otóż dzięki WAM udało mi się wygrać 2 tomy - ,,Winter" i ,,Silver" , o których marzyłam już od dawna ;) Dziękuję !

Wzięłam też udział w konkursie u Pani Katarzyny Michalak, walcząc o ,,Bezdomną" i ... wygrałam ;D Szczęście mi sprzyja, jakaś szczęśliwa aura czy coś. To będzie książka o depresji poporodowej, która zapoczątkuje ogólnopolską kampanię . I dlatego mam do Was OGROMNĄ PROŚBĘ:

Jeżeli macie chwilę czasu, to proszę, zagłosujcie w kategorii Powieści obyczajowe na ,,Bezdomną". Ma ona zapoczątkować ogólnopolską kampanię, więc fajnie by było jakby wygrała ;)

http://www.ksiazkanalato.pl/index.php?content=glosowanie

Oddawać głosy można do 10 maja, ,,Bezdomna" ma jeszcze szansę wygrać, oddajcie głos w słusznej sprawie ! Nie jest to wpis sponsorowany, po prostu uważam, że taka książka zasługuje na wyróżnienie.

6 komentarzy: