Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 20 maja 2013

,,Jazda z Hołowkiem. ABC dobrego kierowcy” Krzysztof Hołowczyc, Ireneusz Iwański

Wydawnictwo: G+J
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 250
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, G+J


Zapewne każdy z nas, kto posiada już prawo jazdy, przy każdej sposobności stara się doskonalić swoje umiejętności. Nikt z nas nie jest mistrzem i należy o tym pamiętać. Dobrej jazdy uczymy się przez całe życie. Niedawno jeszcze zarzekałam się, że nie ma książek o prawo jazdy, jednak spotkało mnie miłe zaskoczenie. Czym prędzej postanowiłam zapoznać się więc z tą książką.

Najwięcej wypadków drogowych powodują kierowcy w wieku od 18-24 lat. Jest to czas krótko po zdaniu prawa jazdy. Młodzi ludzie uważają, że wszystko umieją i chcą ukazać swoje umiejętności na drodze. Niestety, z miernym skutkiem.

OSK mające podejrzanie niską cenę też nie są dobrym wyborem. Lepiej polegać na opinii znajomych, którzy właśnie tam odbywali swój kurs na prawo jazdy. Nie zawsze niższa cena musi się wiązać z wysoką jakością jazdy, o czym niektórzy z nas z pewnością zdążyli się już przekonać. Często jednak po czasie…

Dobry instruktor to taki, który potrafi indywidualnie podejść do każdego kursanta. Nie załatwia także swoich prywatnych spraw podczas jazdy. Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu, jeśli nie kolidują z planem podróży.

Jazda na drodze zależy także od pory roku. Autor doskonale opisał warunki pogodowe w każdej z nich. Dzięki tym rozdziałom dowiedziałam się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

Książka powstała na podstawie audycji radiowych Krzysztofa Hołowczyca z Ireneuszem Iwańskim. Nie do wszystkich dociera forma słowna, niektórzy wolą o tym przeczytać. Uważam, że wydanie pozycji było bardzo dobrym pomysłem i z pewnością pomoże niejednemu kierowcy w kłopotliwej sytuacji.

Ja cały poradnik przeczytałam z przyjemnością, dowiedziałam się mnóstwo informacji, o których wcześniej nie miałam pojęcia, a także poszerzyłam swoją wiedzę na niektóre tematy. Jest to doskonała pozycja dla każdego kierowcy, który chce doskonalić swoją jazdę. W końcu chyba każdemu z nas na tym zależy…

Jedne rozdziały zainteresowały mnie bardziej, inne mniej, jednak mimo wszystko nie żałuję, że postanowiłam zapoznać się z tą książką. Z pewnością wrócę do niej jeszcze nie raz!

,,Jazda z Hołowkiem. ABC dobrego kierowcy” to wspaniała pozycja tak naprawdę dla większości z nas. Być może po jej przeczytaniu zmienimy swoje nastawienie.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję


5 komentarzy: