Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 29 maja 2013

,,Tam, gdzie śpiewają drzewa” Laura Gallego

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 400
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Matras
Książka wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, choć od daty jej wydania minęło już trochę czasu. Niedawno, przed 3 miesiącami, polscy czytelnicy także mogli zachwycać się tą wspaniałą powieścią przygodową. W końcu mi także udało się ją otrzymać. Czy pochwalne opinie na jej temat były prawdziwe? Przeczytajcie sami!

Wojna odmieniła życie wszystkich ludzi. Król wraz ze swoim wojskiem udał się na wojnę. Mieli nadzieję na wygraną, jednak ponieśli klęskę. Ci, którzy przeżyli przeszli na stronę wroga i służyli w jego oddziałach. Kobiety, damy dworu, zostały wezwane do pałacu nowego władcy. Wkrótce przekonały się, że miały zostać żonami jego bliskich wojowników. Choć nie podobał im się ten los musiały się z nim pogodzić, gdyż nie miał kto ich ochronić. Vianę, córkę księcia, także czekało takie życie. Był jednak ktoś, kto mógł ją uchronić. Tylko czy zdecydował się na taki krok?

Książka pochłonęła mnie już od pierwszych stron. Przeczytałam ją w niespełna 4 godziny, choć ma prawie 400 stron. Świadczy to tylko o tym, jak bardzo mi się spodobała i jak szalenie pragnęłam poznać losy głównych bohaterów. Starałam się czytać coraz szybciej, aby jak najprędzej poznać zakończenie tej wspaniałej opowieści.

Autorka stworzyła opowieść, gdzie przyjaciele stają się wrogami, a zwykli żołnierze – zdrajcami. Nigdy nie wiadomo, na kim obecnie można polegać, gdyż każdy będzie się troszczył tylko o dobro własne i swoich najbliższych.

Mi książka się bardzo podobała ze względu na nieskomplikowany język autorki, niespodziewane zwroty akcji, wyjawianie tajemnic, gdy już myślałam, ze wszystko zostało odkryte. Z każdą stroną dowiadywałam się nowych rzeczy o bohaterach. Nie było momentów, które by mnie nużyły, choć końcówka była moim zdaniem za bardzo rozbudowana. Pisarka jednak doskonale budowała napięcie w lekturze.

Doskonale rozumiem zachwyty, które są wydawane nad tą książką. Dawno nie czytałam tak dobrej fantastyki, tak samo nigdy wcześniej nie czytałam nic tej autorki. Już teraz wiem, że z pewnością to się zmieni i pisarka stanie się jedną z moich ulubionych.

,,Tam, gdzie śpiewają drzewa” to wspaniała opowieść przygodowa, w której nie zabraknie ciekawych, jak i emocjonujących momentów. Jeżeli nadal nie wiecie, dlaczego zbiera takie dobre opinie sami po nią sięgnijcie. Wasze wątpliwości rozwieją się same!

Moja ocena: 8,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję  :
Książka została przeczytana w ramach wyzwania


8 komentarzy:

 1. jakoś nie jestem przekonana.. chociaż jeśli natknęłabym się na nią w bibliotece, to prawdopodobnie wzięłabym ją :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam ogromną ochotę na tę książkę. Będę musiała ją zdobyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bajeczna okładka z pewnością przykuwa uwagę.I już mnie korci, żeby udać się po nią do księgarni. Jakbym mało miała książek do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja mam tak samo ;) Stosy wyższe, niż ja, ale wciąż mi mało ;)

   Usuń
 4. Z przyjemnością bym ją przeczytała:)

  OdpowiedzUsuń