Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 11 czerwca 2013

,,Kronika ślubnych wypadków" Jessica Hart

Wydawnictwo: Mira
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 240
Półka: posiadam
Do kupienia: Mira Harlequin
Harlequiny to gatunek, który każdy z nas czytał. Co najmniej kilkaset pozycji klasyfikuje się, jako romans. Wydawane są one pojedynczo lub jako Romans Duo. Tym razem na polskim rynku ukazała się nowa seria – Kiss, której dwa pierwsze tomy miałam okazję przeczytać. Skupmy się na razie na pierwszym z nich - ,,Kronice ślubnych wypadków”.

Główną bohaterką stała się Firth, szanowana pani inżynier, która marzyła o szybkim awansie. Jej pracę nadzorował zarządca posiadłości – George. Od razu może nie przypadli sobie do gustu, jednak bohater nie raz wybawiał zaciętą panią inżynier z opresji. Tak było także wtedy, gdy niespodziewanie jej przyrodnia siostra pojawiła się w domu jej pracodawcy, lorda. Firth obawiała się najgorszego, łącznie z utratą pracy…

Książek z tego gatunku przeczytałam co najmniej kilkadziesiąt, więc doskonale zdawałam sobie sprawę, czego mogę się po niej spodziewać. Początek był mniej zachwycający, z czasem akcja zaczęła się rozkręcać, a ja coraz bardziej zagłębiałam się w losy bohaterów. Pomimo przewidywalnej fabuły całość przeczytałam z przyjemnością.

Seria Kiss to nowość na rynku polskim, pozycje skierowane są do kobiet w wieku 25-30 lat, choć myślę, że czytelniczki poza tym przedziałem wiekowym również będą się dobrze bawić podczas czytania tych pozycji. Ja osobiście kilka razy się uśmiechnęłam. Autorka wprowadzała także zabawne momenty, czy zaskakujące zwroty akcji. Jak to jednak bywa w takich opowiastkach wszystko musiało się dobrze skończyć. Nie zabrakło jednak waśni rodzinnych, z czyjej winy były one spowodowane?

Z przyjemnością zapoznam się z drugą częścią serii, która już czeka na mnie na półce. Mam nadzieję, że podczas jej czytania również nie będę czuła się zawiedziona. Pozycje nie są za drogie, można je kupić w kioskach. Uważam, że cena 10 zł za kilka godzin czytania nie jest zbyt wygórowana. Powieści doskonale nadają się dla kobiet, które chcą przeczytać o losach bohaterów, które dobrze się zakończą. Mężczyznom seria także może się spodobać. W końcu któż z nas nie marzy o magicznych chwilach z ukochanym?

Moja ocena : 7/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 


2 komentarze:

  1. Takie książeczki, to chyba każda kobieta lubi :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No chyba tak ;) Doskonałe, żeby poczytać po ciężkim dniu :)

      Usuń