Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 8 czerwca 2013

,,Kroniki Ellie 2. Nieuleczalna” John Marsden

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 296
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin ,Znak

Po zakończeniu pierwszej części Kronik szczerze nie mogłam doczekać się już ich kontynuacji. Dlatego też z niecierpliwością wyczekiwałam na pojawienie się kolejnego tomu. Upłynęło jednak trochę czasu, zanim zabrałam się za jej czytanie. Gdy jednak już to nastąpiło czas podczas jej lektury minął mi błyskawicznie!

Ellie coraz lepiej radziła sobie z życiem na farmie. Dzięki wynajmowaniu pól miała pieniądze na opłacenie kredytu i bieżących wydatków. Jej relacje z Gavinem również były poprawne. Wyzwolenie ponownie szykowało się do akcji, w której dziewczyna nie chciała jednak brać udziału, obawiała się o swojego podopiecznego. Niestety, wraz z pozostałymi członkami zgrupowania zniknął Gavin. Rozpoczęła się walka z czasem…

Książka, jak zwykle, wciągnęła mnie już od pierwszych stron i jej przeczytanie zajęło mi bardzo mało czasu. Cała seria jest tak świetna, że strony przelatują niewiadomo kiedy. Nie zdążyłam się zorientować, gdy zbliżałam się już do końca. Z niecierpliwością wyczekuję już III części.

Wydaje mi się, że ,,Kroniki Ellie 2” były trochę słabsze od poprzedniej książki. Nie oznacza to jednak, że źle mi się ją czytało. Autor nadal pisał w sposób zrozumiały, wciągający. Nie zabrakło zaskakujących zwrotów akcji, nieoczekiwanych zdarzeń, które być może miały doprowadzić do tego, ze któryś z bohaterów zginie. Nic więcej nie zdradzę, przeczytajcie sami!

John Marsden to australijski pisarz, którego książki stały się w Polsce bestsellerami. Coraz więcej pozycji otrzymuje to miano, jednak obie serie, jak najbardziej na nie zasługują. Zawsze z niecierpliwością wyczekuję kolejnej części powieści tego autora!

Dokładnie nie wiem jeszcze, ile części ,,Kronik Ellie” ukaże się na polskim rynku. Mam nadzieję, że również będzie ich dużo, gdyż, jak najbardziej zasługują one na uwagę czytelnika. Usatysfakcjonowani będą czuli się zarówno miłośnicy fantastyki, jak i twórczości autora.

Mnie do zapoznania się z całą serią przekonała siostra, która była nią zachwycona. Po przeczytaniu pozycji nie dziwię się, że tak chętnie zapoznaje się z książkami pisarza. One są po prostu doskonałe!

,,Kroniki Ellie 2. Nieuleczalna” to kolejna część cyklu, opisująca punkt widzenia Ellie po wojnie w czasie, gdy działało Wyzwolenie mające na celu walkę z pozostałymi żołnierzami.

Moja ocena: 8,5/10

01. ,,Kroniki Ellie. Wojna się skończyła, walka wciąż trwa.” John Marsden - RECENZJA

Książka została przeczytana w ramach wyzwania


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję :


6 komentarzy:

 1. Takiej książki zdecydowanie brakuje na mojej półce!

  OdpowiedzUsuń
 2. Też ją czytałam, świetna pozycja:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za podesłanie linku do recenzji,
  została ona dodana do wyzwania "Czytam Fantastykę"
  pozdrawiam
  Miłośniczka Książek :)

  OdpowiedzUsuń