Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 22 czerwca 2013

,,Sekret Julii" zbliża się wielkimi krokami...


Gdy we wrześniu zeszłego roku skończyłam czytać ,,Dotyk Julii" Tahereh Mafi od razu miałam ochotę sięgnąć po kontynuację i dowiedzieć się, jak potoczyły się losy tytułowej Julii i Adama. Niestety, nie było mi to dane. Jednak na moje szczęście i rzeszy czytelników, którzy wyczekiwali II części trylogii pojawiła się informacja, że ,,Sekret Julii" ukaże się nakładem Wydawnictwa Otwarte już 17 lipca !!!,, Druga część bestsellerowej powieści "Dotyk Julii", która podbiła serca czytelników na całym świecie.
Julia z Adamem uciekają z kwatery Komitetu Odnowy i trafiają do Punktu Omega, przystani dla dzieci o szczególnych zdolnościach. Wreszcie są bezpieczni. Sielanka zakochanych trwa jednak krótko. Julia poznaje sekret, który może przekreślić ich wspólne marzenia o szczęściu... "

Ja już nie mogę się doczekać, a Wy?

Wpis jest wpisem konkursowym dla Moondrive.

6 komentarzy:

 1. Chyba po to sięgnę, tyle pozytywnych rzeczy o tej książce słyszałem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie muszę szybciutko sięgnąć po "Dotyk Julii", aby później móc przeczytać także "Sekret Julii".

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba muszę przeczytać pierwszą część jak najszybciej. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja właśnie zabieram się za "Dotyk Julii"

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie byłam do końca zachwycona "Dotykiem Julii", ale dam szansę drugiej części. Nie podoba mi się jedynie napis na okładce i miałam nadzieję, że będzie ona bardziej przypominała tę z pierwszej części.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zobaczymy, czy pierwsza część mi się spodoba:)

  OdpowiedzUsuń