wtorek, 9 lipca 2013

ZAPOWIEDŹ : ,,Morza szept" Patricia Schröder w sprzedaży już od 12 lipca !

Jak wiecie bardzo lubię fantastykę i książki młodzieżowe wydawane przez Wydawnictwo Dreams. Gdy tylko zobaczyłam w zapowiedziach ,,Morza szept" Patrici Schroder wiedziałam, że nie będę mogła przejść koło niej obojętnie. Jakaż była moja radość, gdy okazało się, że od 12 lipca będzie już można ją nabyć w ksiągarniach ;)

Upojna saga miłosna z zapierającym dech w piersi krajobrazem wybrzeża wyspy Guernsey w tle – wstęp do porywającej morskiej trylogii.

,,- Kiedy cię widzę, chcę być przy tobie – zaczął powoli. – A kiedy jestem przy tobie, chcę cię dotykać.
Słuchałam jego słów i zatapiałam się w jego spojrzeniu. Gdyby zechciał, z miejsca mógłby mnie zamordować. Z pewnością bym się nie broniła
- A kiedy cię dotykam, Elodie…
Jego głos wnikał w moje uszy, w moją pierś i brzuch. Wypełniał mnie od czubków palców aż po głowę, czułam, jakby mnie ktoś głaskał od środka.
"

Jako morska istota pewnego dnia przed Elodie pojawia się Gordian. Tajemniczy. Magiczny. Oszałamiający. Odtąd nie może przestać o nim myśleć, o jego turkusowo-zielonym spojrzeniu, jego dłoniach, które dotykają jej z zaciekawieniem. I zaczyna się domyślać, jakie tajemnice rzeczywiście kryje w sobie ocean i jak bardzo jej osobiste przeznaczenie jest związane z mrocznymi legendami Wysp Normandzkich.Ilość stron: 336
Oprawa: miękka + skrzydełka
Autor: Patricia Schröder
Tłumaczenie: Anna Maria Adamczyk
ISBN: 978-83-63579-28-9
Format: 148 x 215
Data wydania: Lipiec 2013

Ja bardzo czekam na nią, a Wy lubicie takie pozycje, czy może wręcz przeciwnie? ;)

4 komentarze: