sobota, 27 lipca 2013

ZAPOWIEDŹ : ,,Tajemnice Gwen Frost" Jennifer Estep już 30 lipca !

Serię o Gwen Frost kocham, uwielbiam i darzę sentymentem. Czytałam ,,Dotyk Gwen Frost" , potem ,,Pocałunek Gwen Frost" i czym prędzej oczekiwałam najnowszej pozycji Jennifer Estep ,,Tajemnice Gwen Frost". Bardzo ucieszyłam się więc, gdy okazało się, że 30 lipca będzie jej premiera !


W Akademii Mitu wszyscy znają Gwen Frost jako Cygankę, która dzięki psychometrii jest w wstanie znaleźć zgubę i która chodzi z Loganem Quinnem, najbardziej atrakcyjnym chłopakiem w szkole. Gorąco pragną ją zabić żniwiarze chaosu. Zamordowali jej mamę i uwzięli się także na nią. Okazuje się, że pożądają sztyletu z Helheimu, który ukryła matka Gwen tuż przed śmiercią. Artefakt obdarzony jest wielką mocą i żniwiarzom wydaje się, że dziewczyna wie gdzie go szukać – tymczasem to nieprawda. Magia Cyganki jest zbyt słaba, aby to ustalić. Jedno jest pewne: żniwiarze jej nie darują. Czeka ją walka na śmierć i życie.Ilość stron: 328
Oprawa: miękka + skrzydełka
Autor: Jennifer Estep
Tłumaczenie: Anna Rojkowska
ISBN: 978-83-63579-30-2
Format: 140 x 205
Data wydania: Lipiec/Sierpień 2013

Ja już nie mogę się doczekać, kiedy poznam dalsze losy Gwen Frost. A Wy znacie tą serię, czy może dopiero macie ją w planach?


2 komentarze: