Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 21 sierpnia 2013

Grillowane marynowane skrzydełka.

Była już grillowana marynowana karkówka, przyszedł też czas na moje ulubione skrzydełka. Takie z grilla smakowały niezwykle apetycznie ;)


Potrzebne składniki:
  • 1 kg skrzydełek
  • przyprawy do smaku - ja dałam przyprawę do kurczaka, przyprawa do grilla, marynata pikatna, bazylia, zioła prowansalskie, czosnek granulowany, cebulka prażona
  • olej

Sposób wykonania:
  1. Skrzydełka myjemy, osuszamy. W miseczce łączymy wszystkie przyprawy, dodajemy trochę oleju. Nacieramy nimi skrzydełka. Wkładamy do folii spożywczej i zostawiamy na noc w lodówce, im dłużej tym lepiej.
  2. Kolejnego dnia kładziemy na grilla i grillujemy z obu stron, co jakiś czas przewracając. Grillować z dobrą godzinkę, zależy też od grilla.

Smacznego !

10 komentarzy: