Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 11 sierpnia 2013

Mój ulubiony bohater książkowy.

Czytając książki i zagłębiając się w fabułę albo lubimy bohatera, albo nie. Jeżeli mamy do czynienia z pierwszą opcją to dobrze, jeżeli z drugą może być mniej przyjemnie. Dziś o ulubionym bohaterze książkowym. I tu pojawia się problem, czytam dużo książek, lubię wielu bohaterów, więc ciężko wybrać tego jednego.

Jeżeli chodzi o mężczyznę to chyba największą sympatią darzę Harrego Hole'a z serii Jo Nesbo o komisarzu, który popadł w alkoholizm, jednak w razie potrzeby zajmuje się rozwiązaniem zagadki. Jak zakocha się to na zabój i jest wiele poświęcić dla ukochanej. Mam nadzieję, że gdy przeczytam całą serię ( zostały mi jeszcze 4 tomy ) nadal będę go uwielbiała, a on podniesie się z dna ;)

Co tyczy się zaś dziewczynki to Ania z najnowszej powieści Katarzyny Michalak, pt. ,,W imię miłości". Mała mimo wielu przeciwności losu, chorej śmiertelnie matki, braku środków do życia nie poddała się, tylko szukała jeszcze w tym pomocy dla siebie i rodzicielki. Pojechała do dziadka mimo jego jawnej niechęci sprzed kilku lat i... o tym przeczytacie sami, jednak myślę, że Wy również pokochacie małą Anię.

A jacy są Wasi ulubieni bohaterowie książkowi?


Post na ten temat ukazał się także u :


21 komentarzy:

 1. ja niestety nie mam ulubionego bohatera :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ravik z "Łuku Triumfalnego" Ericha Remarqua i Brunon z książki Aleksandra Sowy pt "Jeszcze jeden dzień w raju"

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Herkulesa Poirot, dla mnie to zdecydowany numer 1! Tych, o których wspominasz nie znam nawet...

  OdpowiedzUsuń
 4. Trudno mi wybrać tego jednego bohatera książkowego. Na pewno mogę jednak bez trudu dołączyć do grona wielbicieli/lek Harry'ego Hole :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trawię go, ale szanuję tych, którzy go lubią ;)

   Usuń
 5. Harry to również jeden z moich ulubionych bohaterów książkowych, choć nie jestem w stanie wskazać tylko jednego faworyta. Pozdrawiam :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem czy potrafiłabym wybrać ulubionego... matko, tylu ich jest!

  OdpowiedzUsuń
 7. ja to chyba zawsze będe sentymentem darzyć Pottera :) wychowałam sie na tej ksiązce ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie znam tych bohaterów, ale mam w planach pierwszy tom serii pana Nesbo. moją ulubioną bohaterką jest Scarlett O'Hara :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czytałam jescze ,,Przeminęło z wiatrem", ale mam w planach ;)

   Usuń
 9. Hmm jakoś nie zastanawiałam się do tej pory, którego bohatera najbardziej lubię. Jakoś ciężko jednego wytypować.

  OdpowiedzUsuń