Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 11 sierpnia 2013

Ogłoszenie wyników konkursu urodzinowego ;)

Pewnie jesteście ciekawi, kto został zwycięzcą. Muszę przyznać, że mimo 2 kategorii wszyscy zgłosili się do ,,Moja przygoda z blogowaniem", a było tych ochotników aż 8 ;) Wybór, jak zwykle trudny bardzo, cała rodzina zaangażowana. Po licznych sporach doszliśmy do wniosku, że poniższa wypowiedź zasługuje na wyróżnienie:

Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się rok i dwa miesiące temu. Do tego czasu publikowałam swoje przepisy na różnych stronach kulinarnych. Czasem udało mi się wygrać jakąś fajną nagrodę, jednak to nie było to, co mnie pociągało. Ja bardzo lubię pisać i lubię nawiązywać kontakty z osobami, które podzielają moją pasję. Tak właśnie powstał mój blog. Dodatkowym bodźcem do jego narodzin był fakt, że w pracy często słyszałam "daj mi przepis". I stwierdziłam, że po co przepisywać na kartkach ciągle te przepisy dla znajomych, kiedy mogę dać im adres i mają wszystko na bieżąco. A dodatkowo, dzięki fanpage'owi na FB wiedzą, co przygotowuję i czym ich poczęstuję na drugi dzień. 
Moim marzeniem jest to, żeby moja pasja ( blog ) stała się moim sposobem na życie, żeby przynosiła mi dochody, które pozwoliłyby mi rozwijać się w tym kierunku. Niestety nie mogę sobie na to pozwolić, większość czasu jednak spędzam w pracy, a blog i gotowanie "po godzinach".
Dodam jeszcze, że ostatnio namówiłam córkę Kingę ( 15 lat ) na wspólne założenie drugiego bloga - książkowego. Na razie jest młodziutki, świeżutki, ale staramy się go rozwinąć, gdyż bez książek nie wyobrażamy sobie życia. To ja wszczepiłam w córkę pasję książkową, gdyż czytałam jej od dnia urodzin, a w wieku trzech lat miała już założoną kartę w bibliotece ( była najmłodszym czytelnikiem :))
Tak wygląda moja przygoda z blogowaniem. Mam nadzieję, że czas mi pozwoli na dalszy rozwój i mój i córki blog osiągnie kiedyś taką popularność jak B&C

A B&C życzę wielu sukcesów kulinarnych i książkowych, wielu fanów i owocnej współpracy tylko z najlepszymi :-)

Autorką tej wypowiedzi jest Edytka, autorka jednego z moich ulubionych blogów kulinarnych ;) Oczywiście nie wygrała ,,po znajomości", ale dlatego, że jej wypowiedź w jakiś sposób mnie urzekła. Zresztą wiecie, ja to bym wszystkich nagrodziła, gdybym miała tylko taką możliwość !

A oto, co trafi do Edyty :  1. ,,Obok Julii" Eustachy Rylski - z mojej biblioteczki.
  2. ,,Schudnij z Kaizem" - ufundowane przez Wydawnictwo Sensus
  3. ,,Lekcje Madame Chic" - ufundowane przez Wydawnictwo Literackie
  4. ,,Mąż, którego nie znałam" Sylvia Day - ufundowane przez Wydawnictwo Sensus
  5. ,,Etyczna manipulacja, czyli jak sprawić, żeby ludzie naprawdę Cię lubili" - z mojej biblioteczki
  6. ,,Pamięć krwi" Izabela Degórska - ufundowane przez Wydawnictwo Zysk i S-ka
Serdecznie gratuluję i proszę o wysłanie danych adresowych na email bookandcooking@gmai.com ;)


9 komentarzy: