Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 25 sierpnia 2013

Mus czekoladowy z frużeliną wiśniową.

Wiecie co, muszę się przyznać, że trochę się bałam zrobić mus czekoladowy. Jednak jakoś się przemogłam, dodałam frużelinę wiśniową i wyszło idealnie ;)


Potrzebne składniki:
  • 500 g śmietany kremówki 30 %
  • mały jogurt naturalny
  • 3 łyżki żelatyny
  • czekolada mleczna
  • wiśniowa frużelina

Sposób wykonania:
  1. 500 g śmietany 30 % ubijamy na sztywno. W odrobinie wody rozpuszczamy tabliczkę czekolady. Zostawiamy do wystygnięcia.
  2. W gorącej wodzie rozpuszczamy żelatynę, odstawiamy na ok. 10 min, gotujemy. Dodajemy do zimnej czekolady, którą łączymy ze śmietaną. Wlewamy do naczyń i wkładamy do lodówki na 2-3 h.
  3. Następnie, jeżeli mamy schłodzoną wiśniową frużelinę wkładamy ją do garnka z odrobiną wody i rozpuszczamy. Nakładamy luźną na mus czekoladowy i wkładamy do lodówki na ok. 2 h.


Smacznego !

10 komentarzy: