Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 30 sierpnia 2013

Nalewka ze śliwek z żurawiną, rodzynkami i suszonymi śliwkami.

Była już nalewka ze śliwek węgierek, jednak mam dla Was teraz nalewkę ze śliwek z bakaliami. Wyjdzie jeszcze bardziej aromatyczna ;)


Potrzebne składniki:

Sposób wykonania:
  1. Śliwki myjemy, wykrawamy pestki, przekrawamy na pół. Wsypujemy do słoika. Ok. połowy dodajemy rodzynki, żurawinę i suszone śliwki.
  2. Zalewamy 1 l przegotowanej zimnej wody i 1 l spirytusu. Dodajemy cukier waniliowy. Zakręcamy i mieszamy słoikiem, żeby składniki się wymieszały.
  3. Zostawiamy na 3,4 tygodnie odstawione. Następnie zlewamy sok,a śliwki zasypujemy 1 kg cukru. Owoce mieszamy co kilka dni. Następnie mieszamy, filtrujemy i zlewamy do butelek. Zostawiamy na kilka miesięcy.

Smacznego !

11 komentarzy: