Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 3 sierpnia 2013

,,Odwiedzając czarownice” Lidia Miś

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 126
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Dreams


Książki dla dzieci czytam naprawdę bardzo rzadko, jednak zwarzywszy na niespodziewaną przesyłkę musiałam to zmienić. Z twórczością Pani Lidii Miś zapoznałam się po raz pierwszy, więc nie wiedziałam, czego się spodziewać. Już teraz mogę powiedzieć, że fabuła mi się podobała, choć sam pomysł na napisanie książki już nie bardzo.

Ania wypożyczyła w biblioteczce książkę ,,Odwiedzając czarownicę”, podczas czytania której przeniosła się w magiczny świat tych siedmiu kobiet. U każdej z nich musiała spędzić trochę czasu, dostawała także upominki, które mogła zabrać do domu. Nie mogła tam jednak wrócić szybciej, niż trwało odwiedzenie wszystkich zainteresowanych…

Pomysł na fabułę nie jest ani trochę nowatorski. Już wielokrotnie słyszałam o pozycjach, w których główny bohater przenosi się do czytanej książki i wspólnie z bohaterami uczestniczy w ich życiu. Dla kogoś kto nie jest tak bardzo obeznany z tą tematyką pozycja z pewnością okaże się miłą, nową niespodzianką.

Autorka chciała zwrócić uwagę na to, aby zawsze pomagać innym i nie zostawiać wszystkiego dla siebie, aby nie dbać tylko o swoją korzyść. Jeśli możemy komuś pomóc to warto to zrobić, pamiętajmy: dobro zawsze do nas powraca.

Warto także mieć czas dla każdego, gdyż kiedyś może go zabraknąć. Nie wypada żyć w pośpiechu, gdyż wtedy nie możemy nic z tego życia zaczerpnąć. Cały czas w biegu nie zwracamy uwagi na ja prostsze kwestie. Czasem drugiej osobie wystarczy tylko chwila naszego towarzystwa, inne sprawy mogą poczekać.

Styl autorki był prosty, fabuła ciekawa, całość podzielona na rozdziały. Znajdowało się także dość sporo ilustracji, kolorowych, które tylko upiększały pozycję. Wydanie w sztywnej oprawie sprawi, że mimo wielokrotnego użytkowania będzie mogła przetrwać wiele lat.

,,Odwiedzając czarownice” to książka dla najmłodszych pociech, która doskonale nada się także na prezent dla trochę starszych dzieci. Mi się podobała, najważniejsze, że treść niosła ze sobą jakieś wartości, które można przekazać małemu czytelnikowi.

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję :
8 komentarzy:

 1. cieszę się, że lody wyszły - podeślij zdjęcie, dodam do fanpagowego albumu czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tą samą książkę! : )
  Czytałam ją siostrze i przyznam że jest warta przeczytania jeśli chodzi o dzieciaczków : ).
  Mam właśnie wątpliwości co do okładki hehe.

  Pozdrawiam gorąco :*.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo lubię takie książki, aż dziwne, że wcześniej o nie nie słyszałam, chętnie poznałabym tę historię

  OdpowiedzUsuń