Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 16 grudnia 2020

Aromatyczna konfitura jabłkowa Pawła Małeckiego

Gdy tylko zobaczyłam w gazetce Lidla przepis na aromatyczną konfiturę jabłkową Pawła Małeckiego wiedziałam, że długo nie wytrzymam i w końcu zagości i u mnie. Jest cudownie aromatyczna ;)

Potrzebne składniki:
 • 1,5 kg kwaśnych jabłek obranych i pozbawionych gniazd nasiennych, pokrojonych w kosteczkę
 • 700 g cukru
 • sok z 1 pomarańczy
 • sok z 1 cytryny
 • cynamon ( opcjonalnie ), ja nie dodawałam

Sposób wykonania:
 1. Jabłka myjemy, obieramy, przekrawamy na ćwiartki, usuwamy gniazda nasienne. Następnie kroimy je w kosteczki o wymiarach 5 x 7 mm. Potrzebujemy ich aż 1,5 kg.
 2. Następnie wkładamy je do głębokiego garnka. Dodajemy sok wyciśnięty z 1 cytryny oraz sok z 1 pomarańczy. Dosypujemy 700 g cukru ( można więcej, wszystko zależy, kto jak słodkie lubi). Możemy dodać troszkę cynamonu.
 3. Jabłka prażymy na dużym ogniu 10-14 min. cały czas mieszając, aby nabrały jasnozłotego koloru. 
 4. Gorącą konfiturę wkładamy do wyparzonych w gorącym piekarniku słoików. Z 1,5 kg jabłek wychodzą mniej więcej 4 słoiczki. 
 5. Następnie wkładamy je do garnka, aby woda zakrywała je do 1/2 wysokości i gotujemy od wrzenia pod przykryciem mniej niż 10 minut. 
 6. Ja zostawiłam słoiki do wystygnięcia w garnku i następnie je wyjęłam. 
Smacznego !

6 komentarzy: