Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 10 listopada 2013

,,Odkrywając siebie” Anna Kropelka

Wydawnictwo:  Czarna Owca
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 328
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinCzarna Owca


Kolejna książka z Czerwonej Serii. Na razie ostatnia, muszę coś innego poczytać. Ale najpierw polecę Wam ,,Odkrywając siebie”. Już po przeczytaniu kilkunastu stron zdziwiło mnie, że koleżanka głównej bohaterki, Gabi, nazywała się nie inaczej, jak Anna Kropelka. Pomyślałam sobie, że to może autorka napisała pozycję ze sobą w tle. Podczas czytania zachwalałam ją Ewuni, a ona, jak na prawdziwą śledczą przystało, znalazła mi artykuł o autorce. I co się okazało? Nie uwierzycie, to pseudonim, a sama debiutantka chce pozostać anonimowa. Bardzo ceni sobie prywatność, ale także nie chce, by rodzina miała jakieś nieprzyjemności z powodu napisanej przez nią powieści erotycznej. Cieszy mnie fakt, że autorka ma w planach już 2 książkę. Mam nadzieję, że okaże się równie dobra, jak ta !

Gabriela to 21-letnia studentka socjologii, która w kwestii współżycia nie miała zbyt miłych wspomnień. Dlatego też zafascynowana Grzegorzem, doktorantem na Wydziale Nauk Społecznych, postanowiła włączyć się w badania nad życiem seksualnym Ślązaków, które były wzorowane na badaniach Alfreda Kinseya. Praktycznie od początku zaczęła mieć fantazje z Grzegorzem w roli pana, który jej rozkazywał. Niestety, sytuacja nie była taka prosta. Gabi zafascynowany był także Michał, również przeprowadzający wywiady. Dziewczyna z początku niepewna szybko wdrożyła się w swoje nowe obowiązki, z których zaczęły wynikać odkrywcze dla głównej bohaterki sytuacje.

Muszę przyznać, że akurat ta pozycja jakoś zaciekawiła mnie od początku. Byłam bardzo ciekawa, jak potoczą się losy Gabi i czy zdoła uwieść Grzegorza, a także spełnić swoje skrywane głęboko fascynacje. Co więcej, dziewczyna z każdą stroną stawała się bardziej odważna i śmiała w swoich pragnieniach. Myślę, że miały na to wpływ przeprowadzane także przez nią wywiady. Gabi odkrywała siebie, o czym zresztą mówi już sam tytuł.

Anna Kropelka stworzyła bardzo barwne postacie, poznajemy ludzi młodych, jak i starszych, doświadczonych, jak i tych mniej. To opowieść o ludziach w różnych etapach ich życia. Anna Kropelka pokazała, jak zmieniają się preferencje seksualne, czego oczekujemy od partnera. To książka, którą dla osób, które chcą miło spędzić czas z tego typu pozycją. Z pewnością Was zainteresuje i sprawi, że będziecie zainteresowani kolejną pozycją autorki tak, jak ja.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 10 komentarzy:

 1. Jak na razie ją sobie odpuszczę, jako że do takich książek to jeszcze za młoda jestem :) Ale może w przyszłości ją przeczytam?

  Przy okazji zapraszam do mnie na rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po przeczytaniu trzech części Greya jak na razie mam dosyc takich książek 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. na razie odpuszczę, ale za jakiś czas może się na nią skuszę :))

  OdpowiedzUsuń