Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 28 listopada 2013

,,Wielki Północny Ocean. Los” Katarzyna Szelenbaum

Wydawnictwo:  Burda Książki
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 380
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinBurda Książki


Katarzyna Szelenbaum to początkująca autorka, która zasłynęła wśród czytelników ze swojej debiutanckiej serii ,,Wielki Północny Ocean”. Gdy tylko ujrzałam, że ukaże się ona na polskim rynku czułam, że jak najbardziej wpasuje się w moje gusta czytelnicze. Wcale się nie pomyliłam i po 4 miesięcznej przerwie sięgnęłam po 4 tom o Rinie.

Trwały przygotowania do balu u księcia. Uczestnicy tego spotkania byli bardzo przejęci. Nemiro wraz ze swoimi porucznikami także brał w nim udział. Podczas jednej z rozmów na balu Rin dowiedział się, że porucznik spotka się z kimś ze swojej przeszłości. Czy była to prawda? Za kim z okresu dzieciństwa tęsknił Rin? Kogo przypominał mu jego rozmówca?

Ponownie mogłam z ogromną przyjemnością zagłębić się w dalsze losy Rina. Po zakończeniu 3 tomu byłam bardzo ciekawa, jak potoczą się jego losy. W tej pozycji, podobnie, jak w poprzednich, akcja toczyła się niezbyt szybko, a sama fabuła była na tyle interesująca, że nawet nie spostrzegłam się, jak szybko czytam tą powieść.

Obecnie fantastyka zajmuje dość wysokie miejsce w moim rankingu, dlatego czytanie tego typu pozycji bardzo mnie cieszy. Jestem zadowolona, że autorka zdecydowała się na wydanie swojej debiutanckiej powieści, z której powstanie, aż 5 tomów. Jestem bardzo ciekawa zwieńczenia całej historii.

,,Wielki Północny Ocean. Los” to przedostatni tom opowieści, któremu warto poświęcić swój czas. Lepiej czytać serię od początku, aby lepiej zorientować się w fabule. Mi osobiście książka się podobała. Polecam ją zwłaszcza miłośnikom serii i twórczości autorki.

Moja ocena: 8/10

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję
Książka została przeczytana w ramach wyzwania


Przypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.


8 komentarzy:

 1. Serie TRZEBA czytać od początku, nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy sięgają po nie od środka. A ta... nie powiem, całkiem fajnie to wszystko brzmi :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta seria chyba nie przypadnie mi do gustu

  OdpowiedzUsuń
 3. Na razie nie mam ochoty na tą serię, może kiedyś się to zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o serii, może sięgnę po pierwszy tom.

  OdpowiedzUsuń