Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 2 grudnia 2013

,,Kocham Paryż” Isabelle Lafleche

Wydawnictwo: Literackie
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 352
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinLiterackie


Po zakończeniu 1 części ,,Kocham Nowy Jork” byłam bardzo ciekawa, jak potoczą się dalsze losy przebojowej prawniczki, Catherine Lambert, która postanowiła przyjąć propozycję pracy w domu mody Christiana Dora i przeprowadzić się do Paryża, gdzie mieszkał jej partner, Antoine. Z tego też powodu czym prędzej przystąpiłam do lektury ,,Kocham Paryż”.

Muszę przyznać, że ta pozycja zaciekawiła mnie już od pierwszych stron. Catherine po powrocie do Paryża od razu została rzucona na głęboką wodę. Akurat w firmie walczono z podróbkami Diora, dlatego wraz ze swoim asystentem, Rikashem, zostali zaangażowani do sprawy wraz z policją. Bohaterowie mieli rozpoznać, czy to fałszywy produkt, a następnie policja wkraczała do akcji, konfiskując niedozwolone produkty. Podczas pierwszej akcji Catherine wraz z asystentem zostali sfotografowani przez fałszerzy, a ich zdjęcia zaczęły krążyć po stoiskach, nie tylko w Paryżu. Na domiar złego kobieta zaczęła otrzymywać pogróżki !

Najbardziej ciekawił mnie chyba wątek kryminalny, wokół którego tak naprawdę toczyła się cała akcja. Isabelle Lafleche doskonale stopniowała napięcie, zmylając czytelnika i poddając mu fałszywe tropy. Niezawodny i tym razem okazał się Rikash, który wszystko miał pod kontrolą. Nawet związek Catherine, w którym zaczęło się źle dziać. Czy udało się odbudować wzajemne relacje między partnerami? Tego dowiecie się, zapoznając się z 2 częścią pisarki.

Mam nadzieję, że powstanie  również 3, gdyż bardzo zdążyłam polubić głównych bohaterów i nie chciałabym się z nimi rozstawać. Język, jak zwykle był prosty i bardzo lekki, przez co lektura tej powieści była czystą przyjemnością. ,,Kocham Paryż” to cudowna książka z elementami powieści obyczajowej, ale i kryminalnej. To pozycja, która wciąga i sprawia, że dzień od razu staje się piękniejszy. Ja jestem bardzo zadowolona, że się z nią zapoznałam.

Moja ocena: 9/10
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję


17 komentarzy:

 1. No no zapowiada się ciekawie:) Na pewno sięgnę po tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze tej serii, ale z pewnością to się kiedyś zmieni:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dopiero planuję zakup tej książki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie również bardzo się podobała ta książka, niebawem opiszę wrażenia. 3 musi być!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam ochoty na takie powieści, może kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam w planach, a pierwsza części bardzo mi się podobała!

  MyBooks - Nasze Recenzje

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam,

  Czy ma może ktoś wersje w pdf

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń