sobota, 14 grudnia 2013

Niecodzienny prezent.

Święta coraz bliżej, a ja mam dziś dla Was propozycję niecodziennego prezentu - nie tylko na święta, ale także na rocznicę ślubu, chrzciny, urodziny, wieczór panieński i inne.

Bardzo ucieszyłam się więc, gdy Gazetomania zgłosiła się do mnie z propozycją współpracy. Postanowiłam przygotować prezent na rocznicę ślubu, która dopiero będzie miała miejsca, tak więc wybaczcie, że zamazałam zdjęcia ;)

Stworzenie gazety należy do bardzo prostych czynności :Przechodzimy po kolei przez kilka punktów, w których możemy wybrać już gotowy tekst na określoną uroczystość lub napisać własny. Następnie wybieramy, jaką gazetę mają otrzymać jubilaci i na końcu wybieramy zestaw, jaki nas interesuje.


Ja pokusiłam się o zestaw w ramie mahoniowej + wydruk. Niestety przez moje gapiostwo nie zaznaczyłam tego, co miałam, jednak Gazetomania w tym względzie wykazała się dużą sympatią i ramę mi dosłała.


Taka rama to doskonały prezent na święta. Prezentuje się doprawdy okazale ;) Spójrzcie sami !Ja jestem oczarowana i wiem, że jeszcze nieraz skorzystam z portalu Gazetomania na różne okazje. Już teraz pokładam nadzieję, że jubilaci będą oczarowani upominkiem równie mocno, jak ja !

Wpis powstał w ramach współpracy z Gazetomania.pl.

Przypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.14 komentarzy:

 1. świetny pomysł i na pamiątkę, i na niebanalny prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobiłyśmy kiedyś w pracy taki prezent szefowi i był trafiony w dziesiątkę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. o czymś takim nie słyszałam:)
  natomiast swego czasu składałam gazety w programie komputerowym. Zanim wybrałam studia interesowało mnie w lo i gim dziennikarstwo, które porzuciłam bo stwierdziłam, że to nie. Ale amatorsko działałam z grupą znajomych swego czasu tworząc gazetkę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajny pomysł. W przyszłym roku moja mama kończy 60 lat. Pomyślę o nim. Tata 65, ale jako drugi, więc podejrzewam, że ten numer dwarazy nie przejdzie :) Muszę wobec tego zdecydować, którego z rodziców wkręcę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm, moze kiedys wykorzystam taki pomysl na prezent;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie lubię tego typu prezentów, a już na pewno nie za taką cenę :P Ale skoro rodzice lubią takie rzeczy, to najważniejsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to nie do Rodziców moich. Abstrahując, oni też dostali i się dali wkręcić, że naprawdę o nich napisali :D

   Usuń
 7. fajny prezent, chociaż ciut przydrogi ;)

  OdpowiedzUsuń