Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 29 grudnia 2013

Postanowienia noworoczne.


Postanowienia noworoczne. Sądzę, że to ciekawy temat. Żyję już 21 lat, ale nie przypominam sobie, żebym sobie coś postanawiała. Tak naprawdę momentem na zmianę naszego życia może być zarówno 1 grudnia, jak i 30 czerwca. Społeczeństwo jednak ulega całkowitej fascynacji zakończeniem minionego roku i się zaczyna.

Schudnę..., zaoszczędzę..., pojadę..., zwiedzę..., oddam... i co z tego w większości wychodzi? Ten, który chce i tak dokona tego, co sobie postanowił, a ten, co nie miał takiego planu, ale przez wzgląd na fakt, że wypadało mieć jakieś postanowienia noworoczne i tak tego nie osiągnie. Taka przykra prawda. Oczywiście życzę Wam wszystkim, aby te Wasze postanowienia się spełniły, jednak widzę po sobie, jak jest.

Jak sobie obiecam, że coś zrobię to na 200% tego nie wykonam, bo zawsze znajdę 15 innych rzeczy do zrobienia ,,na już". Moje życie to seria przypadków, że tak się kolokwialnie wyrażę. Mam na coś ochotę, to to robię. Chcę gotować, gotuję; nie mam ochoty - jem kanapki. I tak samo będzie z postanowieniami noworocznymi, które mogę zacząć realizować w każdym momencie roku. U mnie nie sprawdza się planowanie działań na najbliższe miesiące.

Niemniej i tak życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku i dużo wytrwałości !


Post na ten temat ukazał się także u :


Przypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.


15 komentarzy:

 1. a ja z okazji 30 tych urodzin obiecałam sobie, że zaakceptuję siebie taką jaką jestem i to bez odchudzania!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No ja jestem ciekawa co z moich wyjdzie :D Pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego zrobić :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi nie wychodzą postanowienia tygodniowe, a co dopiero roczne :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie robię noworocznych, spełniam na bieżąco:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też nic nie postanawiam, chociaż kto wie, może mnie jeszcze coś tknie i postanowię np. zadbać o figure ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. też nic nie postanawiam...

  OdpowiedzUsuń
 7. O, czekam z niecierpliwością ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też nigdy nie robię sobie postanowień noworocznych, bo wiem z góry, że ich nie dotrzymam xD Po prostu jesteśmy w stosunku do siebie szczere! xD
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń