Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 12 grudnia 2013

Sympatyczna sobota w Poznaniu, czyli... spotkanie Blogerek ;)

W minioną sobotę, 7 grudnia miałam zaszczyt współorganizować spotkanie Blogerek w Poznaniu. Co prawda, z powodu warunków pogodowych część Dziewczyn nie dojechała, jednak i tak było bardzo sympatycznie ;)

W spotkaniu wzięły udział także :


Zabrakło :
- Małgosi - http://porady-mamy.plW spotkanie włączyli się także Sponsorzy, którym należą się wielkie podziękowania i ukłony !

                                           -------------------------------------------------------------Przypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.

16 komentarzy:

 1. Świetne spotkanie :) Gratulacje! Szkoda, że do Poznania mi tak daleko. Raz jeszcze gratuluję i zwyczajnie zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, że spotkanie się udało :)
  Czytadła Tetiisheri

  OdpowiedzUsuń
 3. Następną razą - o ile małoletnie nie zachoruje - to się wproszę. Wprawdzie do Poznania mam ze 150km, ale co tam. Przecież jest fura :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Furą to do Bydgoszczy zapraszamy z Malutką oczywiście;)

   Usuń
 4. fajna sprawa takie spotkanie:) zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 5. widać, że było sympatycznie :)

  OdpowiedzUsuń