poniedziałek, 24 lutego 2014

Przebieram nogami.

Uwielbiam blogowe spotkania. Mogłabym chyba nawet szczerze powiedzieć, że uzależniłam się od nich. Od poznawania nowych dziewczyn w realu. Uwielbiam to uczucie niepewności, czy wszystko się uda, czy będzie tak, jak to zaplanowałyśmy.Dużo pracy, dużo emaili, dużo telefonów. Ale to jest to, co lubimy i kochamy - wspólne działanie zmierzające ku temu, aby blogerki z całej Polski mogły się spotkać na Blogowym WOW.

Przygotowania do Blogowego WOW rozpoczęłyśmy ok. 2 miesiące temu. Rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie przypuszczałyśmy, że zgłosi się aż 30 blogerek. Co ja mówię, już prawie 40!  A ja tak żałuję, że nie będę mogła wszystkich poznać w maju. Wierzę, że uda nam się jednak spotkać, bo WOW to niejednokrotny zryw, a inicjatywa, która ma przetrwać lata i dziesiątki odsłon.

Oczywiście nic nie udałoby się, gdyby nie pomoc uczestniczek. Już teraz chcę podziękować Marcie, dzięki której odbędzie się wykład Pani ze Szkoły Rodzenia Vita.

Dziękujemy także Sponsorom i Patronatom, którzy zgodzili się umilić i uświetnić majowe Blogowe WOW. Jesteśmy bardzo wdzięczne i szczególne podziękowania kierujemy do :

PATRONATY


   

   


SPONSORZY

    
   

            

Jeszcze 3 miesiące, a ja już przebieram nogami, bo nie mogę się doczekać. Poznania nowych blogerek. Tego dreszczyku emocji, niezapomnianych wrażeń, które do końca życia pozostaną w moim sercu.

 

14 komentarzy: