Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 24 lutego 2014

Przebieram nogami.

Uwielbiam blogowe spotkania. Mogłabym chyba nawet szczerze powiedzieć, że uzależniłam się od nich. Od poznawania nowych dziewczyn w realu. Uwielbiam to uczucie niepewności, czy wszystko się uda, czy będzie tak, jak to zaplanowałyśmy.Dużo pracy, dużo emaili, dużo telefonów. Ale to jest to, co lubimy i kochamy - wspólne działanie zmierzające ku temu, aby blogerki z całej Polski mogły się spotkać na Blogowym WOW.

Przygotowania do Blogowego WOW rozpoczęłyśmy ok. 2 miesiące temu. Rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie przypuszczałyśmy, że zgłosi się aż 30 blogerek. Co ja mówię, już prawie 40!  A ja tak żałuję, że nie będę mogła wszystkich poznać w maju. Wierzę, że uda nam się jednak spotkać, bo WOW to niejednokrotny zryw, a inicjatywa, która ma przetrwać lata i dziesiątki odsłon.

Oczywiście nic nie udałoby się, gdyby nie pomoc uczestniczek. Już teraz chcę podziękować Marcie, dzięki której odbędzie się wykład Pani ze Szkoły Rodzenia Vita.

Dziękujemy także Sponsorom i Patronatom, którzy zgodzili się umilić i uświetnić majowe Blogowe WOW. Jesteśmy bardzo wdzięczne i szczególne podziękowania kierujemy do :

PATRONATY


   

   


SPONSORZY

    
   

            

Jeszcze 3 miesiące, a ja już przebieram nogami, bo nie mogę się doczekać. Poznania nowych blogerek. Tego dreszczyku emocji, niezapomnianych wrażeń, które do końca życia pozostaną w moim sercu.

 

13 komentarzy: