Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 28 marca 2014

Nie planuj.

W zeszłą sobotę miałam być w Poznaniu na spotkaniu z kucharzami z 2. edycji MasterChef'a oraz na spotkaniu autorskim z Magdaleną Witkiewicz. I co? I nic, we wtorek zaszalałam, w środę już ledwo dyszałam, a w czwartek nie byłam w stanie się ruszyć. Do następnego czwartku nie wychodziłam z domu.Nauczyłam się jednego, jeżeli czegoś bardzo, bardzo chcę to mogę być pewna, że coś mi wyskoczy, jakieś nieprzewidziane sytuacje, które pokrzyżują mi plany. A gdy na zupełnym luzie wpadnę na coś kilka godzin, czy dni przed to jakimś cudownym zbiegiem okoliczności wszystko się udaje. Teraz w planach pochorobowych oprócz powrotu na uczelnię mam spotkanie Bydgoszcz bloguje #3, na które się wybieram tylko dlatego, że przepadają nam ostatnie zajęcia i zdążę. Poza tym jestem ciekawa bydgoskich blogerów ;)

We wtorek znów mam zamiar może zahaczyć o jakieś kino i Park Hotel Bydgoszcz w celu ustalenia szczegółów odnośnie WOW. A w środę, a w czwartek... A może już wystarczy? Straciłam tydzień w domu na chorowanie i nie chciałabym znowu wrócić do łóżka z niemożnością oddalania się za daleko i łykaniem ogromnego antybiotyku. Więc w środę i w czwartek sobie poleżakuję, odpocznę, nie ma co się przemęczać. I planować, pamiętajcie. Spontaniczne działania są najlepsze.

Odnośnie planów to takie długoterminowe działania nigdy mi dobrze nie wychodzą, bo im bliżej terminu to albo mi się nie chce, albo wyskoczy jakaś inna impreza i szkoda mi odwoływać. Tak więc planowanie raczej nie jest dla mnie. No chyba, że takie duże imprezy, jak Blogowe WOW, ale to coś innego. Chociaż kolejną odsłonę postaramy się zrobić szybciej, niż za pół roku. Wiecie, jak to jest. Z planami różnie bywa...

18 komentarzy:

 1. Jak ja to dobrze znam...mi z reguły zawsze daleko sięgające plany zawsze się komplikują...Chyba trzeba być spontanicznym :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Tobą w 100procentach.. Powiem szczerze, że w zeszłym roku miałam wielkie plany, które hops i nie wypaliły, bo się wszystko pokrzyżowało. Potem jeszcze kilka planów runęło, było mi smutno, i zdałam sobie sprawę, że nie ma co planować, tylko żyć na spontanie, bo zazwyczaj coś wypada. Także w przyszły czw bardzo chciałabym pojechać do Wrocławia na spotkanie z Elżbietą Dzikowską, ale nie planuję, bo pewnie wtedy się nie uda wyjazd i będę zła, a tak może się pozytywnie zaskoczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się zastanawiałam, czemu nie pisałaś nic o spotkaniu z Witkiewicz. To już wiem. Szkoda. :/

  Zdrowiej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Fb pisałam, nawet nie pomyślałam, żeby post napisać.

   Usuń
 4. To obie się tak załatwiłyście z Martyną :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już dawno sobie powiedziałam, że więcej planować nie będę...! Bo większość i tak nie dochodzi do skutku. Nie ma sensu :P

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie to jest tak, że jak coś planuję, to akurat kilka dni przed się rozchoruję.
  Tak też mam teraz...
  Trzy miesiące temu kupiłam bilet na jutrzejszy koncert, a w poniedziałek sie rozłożyłam... Ale pojdę, nawet jesli miałoby to nadwyrężyć moje zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj planowanie to przestarzały zwyczaj :P
  Do tej pory bym się nie widywała z psiapsiółą gdyby nie spontan ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Racja, nie ma co planować. Bez planów szybciej się uda coś zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niektóre sprawy trzeba planować, ale takie nieplanowane często są miłą niespodzianką :)

  OdpowiedzUsuń