Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 marca 2014

Targi Książki w Poznaniu 2014 r.

Zawsze zazdrościłam wszystkim blogerom, którzy mieli okazję brać udział w Targach Książki. Zawsze jednak odbywały się one za daleko ode mnie. Domyślacie się więc, jaka była moja radość, gdy okazało się, że w dniach 28 luty-2 marca 2014 roku odbędą się Targi Książki w Poznaniu.


W piątek przed 10 stawiłyśmy się przed bramą, przeszłyśmy z Martyną przez Targi Edukacyjne i wylądowałyśmy w pawilonie nr 15. A tam wydawnictw co nie miara, a książek jeszcze więcej. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie przytaszczyła do domu wszystkiego, co mi wpadło w oko. A lekkie to nie było.

Ja, która do książek dziecięcych podchodziłam z dystansem i dziwiłam się po co Martyna je kolekcjonuje przeglądając je wszystkie przepadłam. Zakochałam się w tych myszkach, króliczkach, biedronkach. W cenach też. Wszystkie zakupione książki polecam Wam bez mrugnięcia okiem, bo większość już przeczytałam i jest naprawdę świetna.

Postaram się np.przygotować wpis z książeczkami, które warto kupić maluchom na urodziny, czy dzień dziecka. W domu też mamy dużo bajek, więc myślę, że zrobi się z tego ciekawa baza. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zdobyła także kilku autografów. Oto moje nabytki (oprócz ,,Zasupłanej historii").


Jeżeli macie okazję wziąć kiedyś udział w Targach Książki to nie wahajcie się ani chwili. To niesamowite emocje, ten klimat, od którego trudno się oderwać. I wokół pełno takich moli książkowych, jak Wy. Wydawnictwa przygotowały w tym roku różne promocje - od 10 do nawet 50% rabatu, więc pamiętajcie o dużej ilości pieniędzy i w drogę :)

Do zobaczenia za rok !

12 komentarzy:

 1. Niesamowita atmosfera, wspomnienia z pewnością zostaną ze mną na długo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie cuda i wszystkie chciałabym mieć! :) ależ Ci zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam książki z autografami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ekstra! Może kiedyś i mi uda się wybrać na takie targi. Szkoda, że odwołali wtedy te w Toruniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam czy tu straszy - bardzo fajna, o Franklinie mamy książeczkę, ale inną część, Dopóki śpiewa słowik - czeka, kiedy po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń