Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 5 marca 2014

Zalety posiadania siostry.

Zawsze twierdziłam, że chciałabym mieć 2 lub 3 dzieci. Ile będzie, czas pokaże. Dziś chciałabym Wam jednak opowiedzieć o plusach posiadania siostry, najlepiej w podobnym wieku.


Po pierwsze, mając siostrę i wspólny pokój w ogóle można zapomnieć o sprzątaniu. Po co ma się siostrę, żeby się męczyć? Tym bardziej, jak lubi to robić?

Po drugie, zadania domowe. Do dziś na tym korzystamy, bo nie robię sama wszystkich zadań, tylko połowę. Oszczędność czasu można spożytkować na przyjemniejsze rzeczy.

Po trzecie, zawsze chętna do pomocy. Nigdy nie mówiłam o tym, ale sama nie dałabym rady ogarnąć tego bloga. Gdyby nie Martyna cały czas poprawiałabym stare posty, nie zajmując się nowymi. W ten oto sposób ostatnio zedytowała mi wszystkie fanpage na końcu postów i także za radą Ani zwiększyła rozmiar wszystkich zdjęć od założenia bloga. A trochę ich było...

A na poważnie, jestem, jak najbardziej za posiadaniem rodzeństwa. Kto zrozumie Cię tak dobrze, jak ukochana siostra, która bez zastanowienia skoczyłaby za Tobą w ogień? Kto pomoże Ci w krytycznych sytuacjach, gdy wszystko się wali, a Ty nie widzisz żadnego sensownego wyjścia z danej sytuacji? Odpowiedź chyba nasuwa się każdemu. Tylko siostra będzie dbała o Wasze interesy, jakby były jej własnymi. Przynajmniej moja.

Dlatego dbajmy o siostry. Ja mojej muszę kupić jakąś niespodziankę w podziękowaniu. Bo gdyby nie ona nie miałabym wielu rzeczy, które mam teraz i nie mogłabym zrobić wielu rzeczy, przeprowadzić wielu projektów, bo zwyczajnie nie miałabym czasu. Oczywiście, nie żyjemy cały rok w zgodzie, jednak szybciej się godzimy, niż kłócimy.

Siostra, czy rodzeństwo to skarb, o który trzeba dbać. Nie od święta, ale na co dzień. Pamiętajmy o tym :)

24 komentarze:

 1. Dobrze mieć siostrę, która jest zawsze z nami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę wspaniałej siostry :) i rodzeństwa jako takiego :) sama jestem jedynaczką i zawsze marzyłam o bracie, choć i siostra byłaby w sam raz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny post. Ja mam dwóch braci. Z racji , że obaj są ode mnie dużo młodsi, (8 i 11 lat) to różne mamy spojrzenia na świat itp. NO i nie miał kto mi pomagać w sprzątaniu . A szkoda:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ooo tak popieram wojny wojnami ale niechby tylko kto wszedł między nas to od razu zgodny atak (moj i brata) na tego kogoś :P

  no i w dzisiejszych czasach rodzeństwo to rarytas nie każdy ma a szkoda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie coraz więcej rodzin decyduje się na 1 dziecko z różnych powodów.

   Usuń
 5. Mam dwóch braci, ale obaj są sporo młodsi ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie mieć rodzeństwo:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jestem pro jedynaczkowa, choć Twoja siostra to akurat anioł:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moja siostra jest młodsza ode mnie o 15 lat :) trochę dużo, ale przez to mamy zawsze wesoło w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja mam młodszego brata (o 2,5 roku) i też fajnie było ;) Chociaż nie chciał mi pomagać w pracach domowych ;) Ale przynajmniej było się z kim bawić i z kim pogadać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam trzech dużo starszych ode mnie braci i szczerze mówiąc... nie chciałabym siostry. Bracia są najlepsi! <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Mi zawsze marzył się starszy brat,,, No ale cóż... :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Twoja siostra jest super, ja żałuję, że jestem jedynaczką ;)

  OdpowiedzUsuń