Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 24 marca 2014

Z kim spotkam się za 2 miesiące?

Jeszcze niedawno pisałam, że do Blogowego WOW zostały 3 miesiące,a tu ani się obejrzałyśmy minął kolejny miesiąc, sprawiając tym samym, że do imprezy zostały już tylko 2 miesiące, a my coraz częściej myślimy, co jeszcze poprawić, dodać, żeby było idealnie <3Dziś chciałabym Wam przedstawić Uczestniczki Blogowego WOW, bez których spotkanie nie mogłoby się odbyć, bo i po co. Wyczekuję spotkania z nimi wszystkimi, chcę usiąść przy kawie, porozmawiać, wymienić się spostrzeżeniami. Bardzo miło zaskoczył nas fakt, że pomimo 28 miejsc powstała jeszcze lista rezerwowa.

Jeżeli jeszcze nie znacie jakiegoś z tych blogów to polecam czym prędzej nadrobić, bo wszystkie są cudowne ;)


   

   
  

 


  

    

   

   

   


                           


Mamy także profesjonalnego fotografa, który będzie robił całą fotorelację . 
http://www.wegner-keiling.blogspot.com/

Blogowe WOW uświetnią także portale, które napisały o wydarzeniu oraz Sponsorzy, którzy przekazali upominki zarówno dla uczestniczek, jak i na loterię charytatywną. Dziękujemy !


PATRONATY


   

   

SPONSORZY

    
   

            
A to jeszcze nie koniec atrakcji. O reszcie dowiecie się na miejscu, 24.maja. Mam nadzieję, że wszystko będzie tak, jak to sobie zaplanowałyśmy, a może i jeszcze lepiej !

Do zobaczenia :)

 

26 komentarzy:

 1. ahh to będzie na pewno niezapomniane spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę się doczekać:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :) Życzę udanego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie na pewno lepiej! Udanej zabawy :) Pozdrawiam
  i będę zaglądać tutaj częściej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rany, to już niedługo. Bardzo się cieszę na to spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak już coraz bliżej :) a ja już nie mogę się doczekać :) Dobrze, że my to się widzimy za nieco ponad tydzień :) Będę miała namiastkę wow ;)

  OdpowiedzUsuń