Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 24 kwietnia 2014

Wyjątkowi ludzie w wyjątkowym miejscu.

Już za miesiąc (kiedy to zleciało!) 30 wspaniałych Blogerek wraz z dziećmi i partnerami spotka się niebanalnym miejscu. Miejscu, które do historii przywiązuje ogromną wagę. 
Spotkamy się w Park Hotel Bydgoszcz.Blogowe WOW będzie obfitowało także w wystąpienia zaproszonych przedstawicieli. Kilka słów wygłosi przedstawicielka firmy BabyCap. Przybędzie także właścicielka bydgoskiej Szkoły Rodzenia Vita, która opowie o rozwoju dziecka i książkach odpowiednich dla wieku malucha. Pani Marta z Bukowego Lasu przedstawi nam nową serię książkową ,,Ever After High. Księga Legend", a na koniec Wiola z Mama-bloguje zdradzi kilka wskazówek, jak pozycjonować swoje teksty.


Na temat Blogowego WOW napiszą :

    
   
Blogowe WOW wspierają także Sponsorzy, dziękujemy !


     

             

    

   

     


Na spotkaniu odbędzie się także loteria charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na rehabilitację chorych dzieci.

Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia. Już za miesiąc ;)

16 komentarzy:

 1. Fajne miejsce udanego spotkania życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno spotkanie będzie wyjątkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Basen z kulkami? Jeżeli się zastanawiałam, którego malucha zabrać, to już wiem, że starszego :) Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. ale fajnie że kącik dla dzieci jest :-))) i to z kulkami .... żałuję że nie mam jak wziąć Norba ale z dwójką w pociągu 7h w jedną stronę nie dam rady ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem pod wrażeniem i nie mogę się doczekać spotkania z Wami :)
  Kasia Bender
  marka Babycap

  OdpowiedzUsuń